AlhamraNa dnešní Breeze-Up dražbě společnosti Osarus ve Francii nakupoval i bloodstock agent Tomáš Janda. Ten za 16.000 € vydražil lot 51, dvouletou klisnu Alhamra po Cat Junior (Storm Cat) z jednou v Německu umístěné Monsunovy dcery Zambia.

lot 141 cravenBUPo výborných výsledcích, kterých dosáhla breeze-up dražba v Doncasteru před týdnem, potvrdila rostoucí optimismus na trhu s nejrychlejší krví i nejvýznamnější evropská breeze-up dražba vůbec - dvoudenní Craven Breeze Up Sale, která včera skončila v Newmarketu.

kodiac doncasterVe znamení rekordů byla breeze-up dražba v Doncasteru, která po úspěších Quiet Reflection, My Dream Boat, Prince Of Lir či Ardad z posledních ročníků získává na prestiži. Ta se odrazila ve vysokých cenách včetně nové rekordní ceny.

kapchagayNová posila týmu českých plemeníků ryzák Shamalgan (Footstepsinthesand) bude jako otec zastoupen na dubnové breeze-up dražbě francouzské dražební společnosti Osarus. Ta nabídne jeho dvouletého syna Kapchagay, ryzáka nabízené Ecurie du Petit Enjoie.

Celkem 152 dvouletků čítá právě zveřejněný katalog na první ze dvou newmarketských breeze-up dražeb Tattersalls Craven Breeze Up Sale, která se bude konat od pondělí 17. dubna do středy 19. dubna.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking