Katalog stále rostoucí Tattersalls July Sale, červencové mixed dražby konané v Newmarketu, čítá v letošní edici 910 koní, o 37 více než v loňském roce. Většinu, celkem 747 koní, tvoří klisny v tréninku či z tréninku stažené, dále je v katalogu 163 chovných klisen, z nichž 10 má pod sebou hříbě.

Celkem 436 koní čítá katalog Summer Sale, letní dražba společnosti Arqana, která proběhne ve dnech 4. - 6. července v Deauville. Mixed dražba nabízí celou řadu zajímavých koní včetně dosud nepojmenované dvouleté klisny po Helmet (Exceed And Excel), velmi zajímavé z pohledu našeho turfu.

Nabídku Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree s.r.o. pro české chovatele, rozšířil velmi zajímavý roček s velkým překážkovým potenciálem - 14. března 2016 narozený hnědák King Age of Jape z chovu Marcina Bobera.

bbag areionfilly breezeupZ včerejší dražby v Baden-Badenu putuje jeden z dvouletků do ČR. Dominik Gerža z Racing Clubu Salvator zde za 16.000 € vydražil hřebce Anchor (lot 57) po Kamsin (Samum), prvního potomka třikrát bez úspěchu ve Francii startovavší Alakhania (Dalakhani).

top lot arqanabu 2017Čtvrtinovým růstem průměrné ceny na 137.745 € a novou rekordní cenou skončila včerejší breeze-up dražba společnosti Arqana konaná v Deauville. Nové majitele během ní našlo 94 (76%) ze 124 nabídnutých dvouletků.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking