frenchfifteenNa výběrovou srpnovou dražbu bezprostředně navazující jednodenní V2 dražba v Deauville byla svědkem dvou nákupů bloodstock agenta Christiana Richnera. Zatímco za 30 tisíc euro zakoupená klisna po Frankelově polobratru Morpheusovi byla zakoupena pro Richnerova francouzského klienta, lot 229 putuje do ČR.

lot160Druhý den prestižní dražby ročků společnosti Arqana konané v Deauville přinesl i první nákup českého bloodstock agenta Tomáše Jandy. Ten za 80.000 euro vydražil v USA narozenou ryzku po jednom z nejlepším amerických trávových plemeníků Kitten's Joy (El Prado), prvního potomka nestartovavší Darajah (Hard Spun), polosestry vítěze Prix Policeman (L) a druhého z Bernard Baruch Handicapu (Gr.2) Paris Vegas (Gr.2).

ree uniqueNabídka Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree s.r.o. pro české chovatele a majitele dostihových koní, se rozšířila o další tři ročky, které nabízí Syndikát Junelevap. Je mezi nimi i potomek Age of Japa (Jape), třetí roček po tomto plemeníkovi v Katalogu.

greygodeaV Katalogu ročků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele a majitele dostihových koní, přibyl nový roček. Krátce poté, co Rosensturmova dcera Venillia zdeklasovala silnou konkurenci v Ceně města Karlovy Vary (I.k.) nabízí chovatel Vítězslav Vanda jeho dceru ze špičkové steeplerky Godey klisnu Grey Godea.

Zářijová Tattersalls Ireland Yearling Sale a na ní bezprostředně navazující Part II jsou už několik sezón významnými zdroji mladých koní pro český dostihový provoz. I letošní katalog na obě dražby nabízí celou řadu koní zajímavých rodokmenů včetně několika polosourozenců koní, kteří zářili či stále září i na našich drahách.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking