logofNa základě loňských skutečností ohledně bezpečnosti českých krmiv pro dostihové a sportovní koně  jsme se rozhodli odeslat vzorky krmiv značky Fitmin, používané ve výživě sportovních a dostihových koní, do nezávislé laboratoře ve Velké Británii. Zveřejněním protokolu analýzy otevřeně informujeme o výsledcích této analýzy na obsah zakázaných látek. 

foto s logem 2Nová řada výživového programu pro koně vznikla na základě dlouholetých zkušeností a využití odborných znalostí. Výživový program pro koně Fitmin Lifetime nutritional programme pokryje díky svým variantám potřebu krmiva ve všech fázích života koní od hříběte po seniora.  

dubai logoSpolečnost Dibaq a.s., výrobce výživového programu pro koně značky Fitmin, se v termínu 19. – 21.3.2015 zúčastnila nejvýznamnějšího veletrhu Středního Východu Dubai International Horse Fair v Dubaji.

horse snowBlíží se konec sezóny a ve stájích se bilancují dosažené výsledky a dosažené úspěchy. Hodnotí se co by se mělo dělat lépe a co se udělalo špatně, popřípadě udělat mělo a neudělalo.

vyziva2Indikátory úrovně kvality výživy koní jsou zdraví, vzhled, tělesná kondice a výkonnost. Každá kategorie má jiné požadavky na přijímané živiny, na jejich množství a poměry. Chovné klisny potřebují dostatek kvalitního proteinu a minerálů pro růst a vývoj plodu a po porodu pro produkci na živiny bohatého mateřského mléka.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking