Prodloužený víkend sice na domácí scéně nenabízí žádný jedničkový dostih pro rovinové koně, po Subway Dancerovi, který dnes startoval v Toulouse, se však další tři koně v českém tréninku zúčastní dostihů evropského Pattern systému.

best foaudBez úspěchu skončil start pětiletého Subway Dancera (Shamardal) v listed Prix La Vase d'Argent na 2000 metrů v Toulouse. Pod žokejem Radkem Koplíkem skončil v poli 8 koní poslední se ztrátou na zbytek pole.

Loňský vítěz Prix Andre Baboin - Grand Prix des Provinces (Gr.3), pětiletý valach stáje Bonanza Subway Dancer (Shamardal), se dnes postaví na start listed Le Vase d'Argent na 2000 metrů o 52.000 € v Toulouse. V sedle svěřence Zdeno Koplíka bude jeho bratr Radek Koplík.

Do pěti mezinárodních dostihů mítinku Turf-Gala, který se uskuteční 4. června v Bratislavě, došlo k dnešní uzávěrce celkem 99 přihlášek, z toho 55 od českých stájí. To je více než v loňském roce, kdy bylo přihlášeno 90 koní, z toho 50 z ČR.

MonsieurBachir NancyTrenér stáje DS Pegas Dalibor Török dnes velmi úspěšně zahájil kariéru v překážkovém sportu. Jeho svěřenec Monsieur Bachir totiž pod vedením Thomase Beauraina zvítězil ve steplechase na 4200 metrů o 32.000 euro. 

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking