VichyDalší dva koně připravovaní v tréninkovém středisku v Bošovicích, pětiletý Thailand a tříletý Comblot, se dnes poměřili s francouzskou konkurencí na závodišti ve Vichy. Oba potěšili ziskem třetího místa, přičemž Thailand doběhl blízko za vítězem.

julikČtyřletý svěřenec Michaela Stouta ULYSSES (Galileo), o kterého se v Anglii stará Radka Hovadová, vystoupal zase o kousek výš. Po triumfu v Coral-Eclipse Stakes (Gr.1) dnes získal v sedle s Jimem Crowleym další z vrcholů anglického kalendáře Juddmonte International (Gr.1, 3+, 2000m, záznam dostihu).

Berlin HoppegartenDnešní dostihový den PMU v berlínském Hoppegartenu přilákal dvojici českých koní. Kromě debutujícího svěřence Artura Resulova to byl také druhý z jedničkové Ceny TRM a účastník Velké jarní ceny Darien, kterého měl jezdit v hlavním dostihu Filip Minařík. Darien se ale bohužel nenechal zavést do startovacích boxů.

deauville rennyBěhem dnešního dostihového odpoledne na závodišti v Deauville si odbyli premiéru dva dvouletí koně DS Pegas, klisna Carmella a hřebec Dragon. V jejich sedlech byl žokej Petr Foret a oba skončili v poli poražených, byť Carmella zaostala za vítězkou jen o sedm délek.  

Wroclaw HavelkovaÚspěšné odpoledne prožila žokejka Martina Havelková dnes v polské Wroclawi. Ze tří startů tu totiž zvítězila dvakrát včetně nejvíce dotovaného dostihu pro dvouleté koně s hřebcem Linovsky (Estejo) trenérky Wroblewské, který patří stáji Orange Star Václava Vocetky.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking