commonwealth 2017Předposlední den mítinku Royal Ascot přinesl dvě Gr.1 zkoušky a obě získali svěřenci Aidana O'Briena z coolmorského týmu a oba vedl první jezdec stáje Ryan Moore.

Capferret AuteuilListedVelkého úspěchu dnes dosáhli v Auteuil stáj Meridian manželů Poledníkových, trenérka Štěpánka Myšková a v neposlední řadě žokej Jaroslav Myška. Pětiletý vraník Capferret totiž neprohrál v českém tréninku ani potřetí za sebou a dokázal s převahou vyhrát Listed o 115.000 euro, steeplechase Prix Rigoletto na 4400 metrů. Pět týdnů týdnů po úspěchu v rámcovém dostihu v Auteuil dokázal Capferret získat 55.200 euro za vítězství v Listed.

ascot gold cup 2017Vrcholem třetího dne mítinku Royal Ascot byl jeden z nejstarších a nejslavnějších dostihů vůbec - supervytrvalecký Gold Cup (Gr.1, 4+, 40000 m, 400.000 liber, záznam), ve kterém loňské vítězství obhajoval a v roli desetinového favorita odskakoval Order of St George (Galileo).

prince of wales stakes 2017Na programu druhého dne mítinku Royal Ascot byl jen jeden Gr.1 dostih, ale ten stál za to. Prince of Wales's Stakes (Gr.1, 4+, 2000 m, 750.000 liber, záznam) přilákaly skvělou konkurenci, ve které se prosadil světoběžník HIGHLAND REEL (Galileo), který tak získal šestý Gr.1 úspěch.

coventry 2017Dnes začal v Anglii pětidenní mítink Royal Ascot, nejprestižnější mítink kolébky turfu. A začal zostra. Na programu byly 4 grupové dostihy a ve 3 z nich vítězové vytvořili nové časové rekordy. Zážitkem byl sprint King's Stand Stakes, příznivce naopak zklamal Churchill.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking