Bad DoberanBez povšimnutí nenechali tuzemští majitelé a trenéři ani podvečerní mítink PMU v Bad Harzburgu, kde startují dva čeští koně. Tříletá De Coccinelle doběhla pod vedením ž. Korečkové doběhla šestá v dostihu na 1550 metrů. Lépe si počínal Green Rocks trenéra Wroblewskiho, třetí ve steeplechase na 4000 metrů.

De Coccinelle (Showcasing) změřila síly se sedmi soupeři v Preis vom Plumbohms – Ausssichtsreich-Rennen kat. D o 6000 euro na 1550 metrů pro nezvítězivší tříleté. Klisna měla nejnižší startovní box a šetřila síly podél bariéry. Větší část dostihu cválala okolo páté pozice, ale v cílové rovině již nezrychlila a doběhla šestá, 15 délek za vítěznou Redencou (Lope De Vega) s Eddiem Pedrozou.

Čtyřkilometrová Preis der Burgberg-Seilbahn - Luciano-Rennen byla pro našince zajímavá nejen účastí svěřence Grega Wroblewskiho Green Rockse (Red Rocks), ale polobratra Sixteen Sekundanta (Signe Divine) a Fantastic Life (Vespone), kterého ještě loni připravoval Radim Bodlák. Dostih měl jednoduchý scénář. Od startu vedl svěřenec manželů Gehmových Sekundant, který si ani v cíli nenechal prvenství vzít. Druhý doběhl Stromberg (Medicean) s Lukášem Sloupem a třetí pod vedením jezdce Williamse Green Rocks, který po celý dostih držel kontakt s čelem dostihu. Čtvrté místo patřilo polské Tiraně (Jape), zatímco Fantastic Life doběhl s velikou ztrátou poslední.