Pisa IlSuperstiteDruhý mítink nové italské překážkové sezóny přinesl dvě vítězství tandemu žokej Josef Bartoš - trenér Josef Váňa ml. Nejprve dokázal splnit roli favorita Premio Corinto (5+, steeple, handicap, 3500 m, 15.000 euro, záznam) nejvíce zatížený zástupce Scuderia Aichner Notti Magiche (Montjeu), který se vracel na dráhu poprvé od účasti v Gran Premio Merano, kde ho potkal pád.

Dortmund Iraklin ledenZ kvarteta koní v českém tréninku si dnes počínal na dostizích PMU v Dortmundu nejlépe svěřenec trenéra Neuberga a zástupce Stáje Karin - Neuberg Iraklin (Footstepsinthesand), který za asistence Jaromíra Šafáře obsadil ve Sprint - Handicap - Rennen (4+, hdcp kat. IV, 1200 m, 5.000 euro, záznam) druhou příčku.

Z dvojice koní bošovické centrály, dnes startujících ve večerních dostizích v Lyon La Soie, získal dotovaný doběh tříletý Calypso Sunset (Sommerabend) ze stáje Westminster Race Horses, kterého David Liška dovedl k druhému místu v prodejní Prix Kandis (3, 1800 mAW, 14.000 €, záznam). Stejně stará Touch Finale (Planteur), v jejímž sedle byl též David Liška, doběhla v Prix Comete (maiden, 3 kl., 1800 m AW, 16.000 €, záznam) sedmá.

Cagnes sur MerZ včerejší Pisy se trenér Josef Váňa ml. a žokej Bartoš přesunuli do Francie, na závodiště Cagnes-Sur-Mer. Tam včera probíhal důležitý dostihový den se čtyřmi velkými dostihy a dnes tu rovněž byla výborná konkurence koní od špičkových francouzských trenérů. Zástupci Scuderia Aichner SRL se ale do cíle nepodívali.

Pisa IlSuperstiteDnešním dostihovým dnem v Pise nejenže Josef Váňa ml. zahájil kariéru trenéra, ale také začala jeho spolupráce s Josefem Bartošem, který se stal prvním jezdcem stáje Josefa Aichnera. Start se jim podařil na výbornou - svůj trenérský debut proměnil Váňa zásluhou IL SUPERSTITE (One Cool Cat), podporovaného Josefem Bartošem, ve vítězství a v nové roli a v týmu s Bartošem získali společně ještě druhé a čtvrté místo.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking