Velka wroclawska SztormVčera skončila sezóna na závodišti Partynice a k této příležitosti byly také vyhlášeny osobnosti sezóny. Loni byla Koněm roku zvolena Delight My Fire (Way of Light) a letos se této pocty dostalo dalšímu koni v českém tréninku. Je jím devítiletý svěřenec trenéra Grega Wroblewského Sztorm (Enjoy Plan) stáje Nýznerov. 

cena quississany 18Hlavní dostih dnešního bratislavského mítinku Veľká cena společnosti Lesy SR - Cena Quissisany (I.k., 3+ kl., 2000 m, 7.000 €) byla jednoznačnou záležitostí loňské derby vítězky ZORIANY (Jukebox Jury), kterou žokej Štefan Budovič hned po startu nechal diktovat tempo a až do cíle před sebe nikoho nepustil.

WroclawZávěrečného wroclawského mítinku se zúčastnilo 11 koní v českém tréninku, kteří startovali v pěti dostizích. Jako jediný dokázal dnes zvítězit svěřenec trenérky Jany Novákové Linovsky (Estejo), kterého dovedl  ž. Marcel Novák k dvoudélkovému vítězství před domácí Indirou ve zkoušce nazvané Czempionat plotowy 3-latków (3l., prout. překážky, 3000 m, 30.000 zl).

nagano g2Druhým českým zástupcem v dnešních blacktype dostizích v Chantilly byl čtyřletý hnědák stáje Syndikát V3J Nagano Gold (Sixties Icon), který s Geraldem Mossém v sedle odskakoval jako třetí favorit pětičlenného pole hlavního dostihu dne Prix du Conseil de Paris (Gr.2, 4+, 2400 m, 130.000 €, záznam).

wireless chantillyPo včerejším fantastickém výsledku Subway Dancera v Ascotu dnes nastoupí čeští koně k dalším dvěma startů v blacktype společnosti v Chantilly. Start v listed Prix du Ranelagh (3+, 1600 m, 52.000 €, záznam) už má za sebou Wireless (Kentucky Dynamite) s Theo Bachelotem, který zlobil u startovacích boxů, dostih absolvoval ze zadních pozic a nakonec skončil v poli šesti koní na pátém místě.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking