Bartos dvtvŽokej Josef Bartoš byl hostem internetové televize DVTV, kde jej Martin Veselovský zpovídal na téma letošní Velké pardubické a nešťastného fatálního zranění Vicodyho na Taxisově příkopu, které bohužel vyvolalo celou řadu negativních ohlasů v médiích. V korektně vedeném rozhovoru, podle mého názoru důležitém především pro laické diváky, žokej Bartoš vysvětlil všechny okolnosti související s Velkou, Taxisem a zraněními koní.

chaloupka krausVáclav Chaloupka byl dnes hostem pořadu TV Prima Show Jana Krause. Pokud jste jej neviděli při vysílání v TV, můžete se nyní podívat na záznam vystoupení z Youtube kanálu zmíněného pořadu, v němž Václav Chaloupka vzpomínal na trojnásobného vítěze Velké pardubické Koroka.

kone v akci 2018Na dvě stě koní se předvede při jubilejním 20. ročníku výstavy Koně v akci. Ten se koná o víkendu 25. a 26. srpna na dostihovém závodišti a nabídne nejen bohatý a rozmanitý program, ale oslaví také výročí 100 let samostatného Československa. Letošním tématem je totiž „První republika“.

posledni dny slavyV češtině vychází ojedinělý román z dostihového prostředí, za který jeho autorka Jaimy Gordonová získala v roce 2010 prestižní Národní knižní cenu. Autorka v románu využívá své vlastní zkušenosti ošetřovatelky a zavádí čtenáře na provinční dostihové závodiště. Dramatický příběh se odehrává v kulisách, které mají daleko ke „sportu královen" - lidé i koně v tomto zapadákově jsou za zenitem a ze všech sil se snaží o jediné: přežít.

Crapom Prix de larc de Triomphe1933Když se řekne Crapom, takřka každému zorientovanějšímu českému turfmanovi se vybaví vítěz Československého derby z roku 1972, napajedelský odchovanec, v jehož sedle se Miloslava Hermansdorferová stala druhou ženou na světě, které se podařilo vyhrát derby.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking