honzaŽil byl jeden úspěšný žokej, říkejme mu třeba Honza, Jezdil ve v horku, jezdil v dešti, jezdil v plískanici, ani větry mu nevadily. Až jednou: popršelo a Honza si řekl, že je to kluzké a nebezpečné.

chuchle2Pořadatel dostihů v Conseq  Parku ve Velké Chuchli, společnost TMM s.r.o., odvolala svého zástupce z Rady Jockey Clubu České republiky, o čemž nám zaslala níže uvedené prohlášení, adresované prezidentovi JCČR JUDr.Ing. Jiřímu Charvátovi.

K dnešnímu datu jsem se rozhodl ukončit své členství v AČTJ, protože tato organizace v dnešní situaci nehájí základní zájmy trenérů a jezdců, kterými jsou včasné zahájení dostihové sezóny a udržení obvyklého rozsahu dostihového provozu.

Se zaujetím jsme si přečetli článek na Hyde Parku se sugestivním nadpisem „Slušovice navrhnou zrušení poplatků!". Nadpis jako v Blesku a obsah podobné úrovně . Souhlasíme s autory článku v tvrzení, že bez příjmu ze sázek se nedají úspěšně pořádat dostihy.

halik miloslavZpráva o stavu „unie anglického plnokrevníka v ČR“
Dovolte mi úvodem volně parafrázovat slova člověka, který stál na prahu našich novodobých dějin, „Naše „unie nevzkvétá, blbá nálada přetrvává.“

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking