hardwickeBrilantní výkon, který podal NAGANO GOLD (Sixties Icon) v sobotních Hardwicke Stakes (Gr.2) v Ascotu, se odrazil i v hodnocení Racing Postu a jeho ratinzích. Za druhé místo, kterého hřebec Syndikátu V3J dosáhl navzdory nezaviněným kolizím v dostihu, obržel svěřenec Václava Luky mladšího Racing Post rating ve výši 120 liber, druhý nejvyšší, jaký kdy Racing Post udělil koni v českém tréninku.

MeranoDnešního mítinku v Meranu se také zúčastnilo pět českých koní, kteří se objevili ve čtyřech překážkových dostizích. Dvě vítězství se povedla svěřencům Josefa Váni mladšího, které vedl Jan Kratochvíl. Ten má po dnešku v Itálii už 13 vítězství. Všichni další koně se umístili na dotovaných místech.

zlaty bicik 2019Zlatý bičík (I.k., 1400 m, 7.000 €) byl vrcholem dnešního mítinku v Bratislavě. V roli favoritky do něj nastupovala pětiletá hnědka stáje PMA Racing Syndicate Sweeticon (Sixties Icon) s Davidem Liškou v sedle, musela se však sklonit před výkonem maďarské CRUSHING POWER (Foxwedge).

Subway dancer scoopdygaKůň roku 2018 Subway Dancer (Shamardal) dnes v hlavním dostihu v Compiegne, Grand Prix de Compiegne - 5e Etape du Défi du Galop (Listed, 4+, 2000 m, 60.000 euro, záznam) obsadil čtvrté místo. Cristian Demuro vedl hnědáka v kontaktu se špicí dostihu a v cílové rovině stačil zástupce stáje Bonanza na čtvrté místo, čtyři délky za vítězným německý Rolandem (Campanologist) trenéra Wöhlera. 

Ascot NaganoGoldReprezentant stáje Syndikát V3J Nagano Gold (Sixties Icon) nastupoval dnes krátce po půl páté v královském Ascotu na start Hardwicke Stakes (Gr. 2, 4+, 2400 m, 225.000 GBP) v pozici největšího outsidera dostihu (25:1) v osmihlavém poli. Po loňském třetím místě Subway Dancera v grupě 1 způsobil v Ascotu další český reprezentat šok, protože Nagano Gold byl cíli  jen o půl délky druhý za vítězným Defoe (Dalakhani) trenéra Variana, kterého vedl Andrea Atzeni.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking