Manoamano gr3Včera začal v Hamburku tamní derby mítink, jehož úvodního dne se zúčastnili i koně v českém tréninku. Nejtěžší úkol čekal na čtyřletého hnědáka dr. Nieslaníkové Manoanamo (Alexandros), který se Jozefem Bojkem v sedle postavil na start Gr.3 sprintu Grosser Preis von Lotto (3+, 1200 m, 27.500 €).

ramssio longOba bošovičtí zástupci, kteří dnes startovali v Longchamp, obsadili ve svých dostizích čtvrtá místa. Těžší úlohu měl loňský vítěz Saint Leger Ramssio (Whipper), který čelil velmi solidní konkurenci v ultravytrvalecké Prix de Saint-Lambert (Classe 2, 4+, 22.000 €) na 3100 metrů.

Úřadující šampión německých žokejů Bauyrzhan Murzabayev pokračuje ve vzdalování se svým soupeřům. Po několika hattricích a čtyřech triumfech v Lipsku minulý týden dnes v Drážďanech vyhrál dokonce šest dostihů. Polovinu z nich na koních Rolanda Dzbusze.

cosmic magicVčera se ve Wroclawi odběhl mítink, který byl přeložený z minulé středy, kdy počasí a stav dráhy neumožňovaly regulérní průběh dostihů. Dostihového dne se zúčastnila řada českých koní, kteří získali jedno vítězství, dvě druhá místa a několik dalších umístění.

NigelS dvojicí svěřenců vyrazil dnes do Compiegne trenér Čestmír Olehla. Pro dosud nesrtartovavšího tříletého Nigela, syna plemeníka Makfi (Dubawi) a ryzky Naviky (New Approach) vybral Prix du Cochet (3, 2000 m, 20.000 €) pro nestartovavší koně, mezi nimiž byla i dcera vynikající Zarkavy (Zamindar).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking