HoppegartenDostihový den v Berlíně obsadily svými dvěma svěřenci trenérky Voršilková a Záhorová, a z nich jen Kaisertaler dosáhl na dotované místo. Vítězka Karlovarské dvojnásobné míle Raviella (Pop Rock) se objevila na startu jedné ze dvou Listed, Altano - Rennen (4+, 2800 m, 25.000 euro, záznam). 

cena trojrocnych kobyl 2019Trialy na první dva klasické dostihy byly hlavním magnetem dnešního mítinku v Bratislavě. Spokojen musel z Bratislavy odjíždět především trenér František Holčák, jehož svěřenec jeden z trialů vyhrál a další získal v druhém získali stříbrnou pozicio. Nadchla Nikeandnemesis, která v Cene trojročných kobýl proměnila svůj středoevropský debut ve velmi působivé vítězství.

lyon parilly2Dnešní dostihový den na závodišti Lyon - Parilly bohužel nedopadl pro tři svěřence trenéra Luboše Urbánka nejlépe. S francouzskými překážkáři nedrželi krok poprvé na překážkách startující a nerozběhaní Shent a Lagoas stáje Lokotrans, ale nevydařil se ani první start Balleroye v barvách stáje Castor v rovinovém dostihu.

Milan KingArturTaké další dostihový den v Miláně se třemi překážkovými dostihy byl pro české zástupce vydařený, získali dvě vítězství. Kromě triumfu trenéra Váni ml. a Josefa Bartoše s talentovaným čtyřletým Laldannem získal také vůbec první vítězství v Itálii pro trenérku Ing. Janu Novákovou King Artur, kterého jezdil Niklas Lovén.

Auteuil IvoIvo (Areion) stáje Drahomíra Stejskalová po minulém druhém místu ve Strasbourgu dnes v Auteuil neuspěl. Do cíle Prix Claude Cohen (4l., prout. přek., 3600 m, 45.000 euro, záznam) ho ž. Jan Faltejsek dovedl na osmém místě, asi 13 délek za vítězem, přičemž nosil jednu z vyšších hmotností. Dobré třetí místo v dostihu obsadil při svém sezónním debutu někdejší svěřenec Dalibora Töröka Dragon (Planteur).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking