spencerDva koně v českém tréninku se zúčastnili včerejších večerních dostihů na francouzském závodišti Le Croise-Laroche. Druhý dostih mítinku, prodejní Prix Dunkerque (Classe 4, 3, 1100 m, 14.000 €), se stal životní premiérou Ingrid Janáčkové-Koplíkové v roli trenérky, která na start poslala tříletého Spencera (Finjaan), reprezentujícího barvy nové stáje v českém turfu Liliana Carvalho.

Fort Templier chantDlužíme vám ještě dva výsledky bošovických koní z uplynulých dvou dnů ve francouzském Chantilly. Včera si v tamní Prix de la Queue du Renard (Class 2, 4, 1800 mAW, 28.000 €) vedl velice solidně čtyřletý ryzák Fort Templier (Champs Elysees), který navzdory kolizi v cílové rovině obsadil po Stephane Pasquierem páté místo a vydělal 1.120 €.

Fontainebleau BridgeurDobře vstoupilo do nové sezóny tréninkové středisko Valy vedené manželi Myškovými, které vyslalo dva zástupce stáje Jaroslav Zima na start na závodišti Fontainebleau. Po čtyřech měsících se v Prix de Nemours (5+, cross country, 4600 m, 21.000 €) vrátil na dráhu Bridgeur (Vendangeur) a vůbec si nepočínal špatně,  pod vedením ž. Myšky získal čtvrté místo. 

Treviso NottiMagicheListedZ aktuální sázkové nabídky kanceláře Racebets na odpolední mítink v Trevisu je patrné, že se dnešní překážkové dostihy uskuteční bez všech sedmi českých koní, což je reakce na včerejší odpolední prohlášení premiéra Babiše ohledně nařízené domácí karantény pro občany vracející se po páteční půlnoci do Česka z Itálie.

rousse 2020Úspěšně pokračuje v nové sezóně jedna z premiantek předloňského roku v ČR pětiletá bělka Rousse (Lope de Vega). V úvodním dostihu dnešního programu, kterým byl Quinté+ handicap Prix Dunette (Classe 2, 4+, 1900 mAW, 50.000 €), dlouho bojovala pod Christophe Soumillonem o vítězství, nakonec skončila těsně třetí. Za třetí letošní umístění ze tří startů získala 7.000 €. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking