Mandarin4Trenérka Ingrid Janáčková-Koplíková pokračuje ve sbírání francouzských umístění. Dnes v Cagnes-sur-Mer vybojoval jeden z jejích nejúspěšnějších svěřenců Mandarin (Elusive City) čtvrté peníze v Prix des Iles de Lerins (Classe 3, 4+, 1500 m, 19.000 €, záznam).

Vana josefmlPo dvou měsících bez licence za loňský pozitivní nález antidopingové kontroly u L'Estrana se dnes v plné slávě do dostihového dění vrátil trenér Josef Váňa mladší. V italské Pise se jeho svěřenci, devítiletému valachovu ZANINI (Poseidon Adventure) ze stáje Josefa Aichnera podařilo zvítězit v hlavním dostihu dne Premio Gran Corsa Siepi di Pisa (pp Gd3, 3500 m, 30.000 €), v němž s Pavlem Složilem mladším překazili pokus Dominiqua (Motivator) o obhajobu loňského vítězství.

siglo de oro2Sedmiletý hnědák Siglo de Oro (Clodovil), který loňskou sezónu ukončil den před Štědrým dnem pátým místem v Deauville, dnes vstoupil do nové sezóny v Cagnes-sur-Mer. Svěřenec ingrid Janáčkové-Kolíkové se na přímořské dráze v Prix d'Annonciade (Classe 3, 4+, 1600 m, 19.000 €, záznam) pokusil pod Vendulou Korečkovou o útok zvenčí, ale jeho výkon stačil jen na osmé místo. (miv)

NumeiraDo nové sezóny dnes na all-weather dráze v Deauville vstoupila se svými svěřenci i trenérka Ingrid Janáčková Koplíková. Do Francie do dostihů pro nezvítězivší vyslala dva koně hájící béžovo-vínové barvy Sultana Hariba a při sezónní premiéře získala jedno čtvrté místo.

Bacora pisaČeské stáje pokračují i v nové sezóně v úspěšném sbíraní italských dotací. Čtvrteční mítink v Pise v tomto směru dopadl nejlépe pro pětiletého valacha Scuderie Tania z lotu Josefa Váni staršího CHARLES STREET (Helmet), který s Ondřejem Velkem v závěru Premio Lexou (pp, 5+, 3500 m, 10.000 €, záznam) lehce odskočil od soupeřů a svůj premiérový překážkový triumf získal s přehledem 9 délek.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net