MeranoPo čtyřech dnech se italské dění opět vrátilo do Merana, kde se ale konaly dostihy spíše pro začínající koně. V Premio Saverio Lambo (3l., siepi, 3300 m, 23.100 euro, záznam dostihu) nestačili tři zástupci našich stájí na výkony koní trenéra Romana. O krk dominoval Leonardo da Vinci (Style Vendome) před Menschem (Silver Frost) s ž. Kouskem.

Dusseldorf korfuDva tříletí hřebci stáje Dr. Charvát se dnes poměřili se soupeři v německém Düsseldorfu. Oba vedl Marco Casamento. Lépe si počínal Korfu (Blue Coral) Altervorsorge – Rennen (3+, handicap kat. D, 1600 m, 6.500 euro, záznam dostihu), který těsně před dvěma soupeři získal finišem třetí místo a vydělal tak 750 euro.

grandhandicapDva z nejlépe v českém handicapu hodnocených koní na kratších distancích, tříletý Beau Massagot (Panis) a čtyřletý Ultimate Fight (Muhaymin), se dnes střetli v Prix Darley - Grand handicap des sprinters (hdcp Class B, 3+, 1200 m) v Deauville.

veakalto 18 2Po čtyřech startech bez umístění dnes znovu ve Francii bodoval šestiletý hřebec stáje Leram Veakalto (Slickly). Svěřenec trenéra Václava Luky finišoval pod Theo Bachelotem čtvrtý v Prix Etalon Muhaarar (hdcp Class D, 4+, 2000 m, 52.000 €, záznam) a vydělal penalizačních 4.160 €.

Po včerejší žni přinesl dnešek na zahraničních drahách pro české koně jen jedno platné umístění. V Prix Off courses Equidia (Prix de la Vallee) (Class D, 4+, 1500 m, 28.000 €, záznam) doběhl Kool and The Gang (Elusive City) stáje All 4 Blondes s Cyrillem Stefanem pátý a Fils de l'Air (Areion) doběh uzavřela. Stájový kolega Kool and The Gang valach Vandross (Naaqoos) finišoval v prodejní Prix Equidia Racing (Prix du Couesnon) (Class G, 4+, 1300 m, 16.000 €, záznam) poslední.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking