Kratochvil beauPo více jak čtyřměsíční pauze se dnes v italské Pise vrátil do sedla žokej Jan Kratochvíl a návrat se mu podařil na výbornou. Hned první start, v sedle BEAU SAONOIS (Saonois) ve steeplechase Premio Armando Carangio (5+, 3500 m, 18.000 euro, záznam), proměnil ve vítězství.

Sternkranz 23Dvojice zástupců Scuderie Aichner v přípravě Josefa Váni mladšího se ve středu postavila na start hlavního dostihu mítinku v Pau - steeplechase handicapu Prix Allianz Agence Olivir Ournac (Prix Annie Hutton) (5+, 4000 m, záznam) s dotací 105 tisíc eur.

BallerinaPodobně jako koním Josefa Váni mladšího během překážkového mítinku i svěřencům Ingrid Janáčkové Koplíkové s postupujícím časem tráveným v Cagnes-sur-Mer roste forma. Oba její dnes startující koně obsadili druhá místa, přičemž Fantabulouse (Olympic Glory) o triumf připravil jen nepříznivý průběh.

Royal right 23Pondělní mítink v Cagnes-sur-Mer, kde s částí svých svěřenců pobývá Ingrid Janáčková Koplíková, přinesl ze dvou startů jedno dotované umístění. Zasloužil se o ně pětiletý Royal Right (Frankel) ze stáje Jany Dufkové, který poté, co odvodil většinu prodejní Prix des Boutons d'Or (Classe 3, 4+, 2400 mAW, 15.000 €, záznam) a ještě 150 metrů před cílem vedl, obsadil s Clementem Lecoeuvrem třetí místo, krátkou hlavu od druhého.

Josephino dubaiTři týdny poté, co se nejlepší tuzemský sprinter Ponntos (Power) uvedl na mítinku v Dubaji skvělým třetím místem v listed, se na Dubai World Cup Carnivalu neztratil ani svěřenec Ingrid Janáčkové Koplíkové čtyřletý Josephino (Pearl Secret). A to ani navzdory mimořádným podmínkám.







    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net