Neprasova LenkaTři překážková klání nabídl nedělní mítink v italském Trevisu a dva z nich se staly kořistí v Česku připravovaných koní. Pod oběma vítězi je jako trenérka podepsána Alžběta Faltejsková, která oba nasedlala mladé jezdkyni Lence Neprašové, jež na apeninském poloostrově prožila nejúspěšnější den své dosavadní kariéry.

Norsk mnichovNavzdory náročným podmínkám, které dnes panovaly na závodišti v Mnichově, se skupině českých koní startujících na tamním mítinku, dařilo. Ze zasněženého závodiště přivážejí jedno vítězství, jedno druhé a dvě dotovaná pátá místa.

Willemine dresdenStředeční rozloučení s dostihovou sezónou v Drážďanech se zúčastnila početná ekipa českých koní. Na těžké půdě se jim však příliš nedařilo - z 21 startujících dosáhlo na dotované umístění pět koní, tři z nich za poslední místa na tabuli.

Prometheus2Úterní odpoledne přineslo dva starty českých koní v Chantilly, které oba rezultovaly v dotované umístění. Slibný výkon podal především dvouletý zástupce DS Pegas Prometheus (Ectot - Pikardie, Sholokhov) v maiden Prix du Salon d'Orleans (2, 1800 m AW, 20.000 €, záznam).

sophist trafonlineVíkendové starty českých koní na zahraničních drahách byly ve znamení úspěchů překážkových koní. V sobotu se tuzemští překážkáři úspěšně rozloučili s letošní sezónou ve Wroclawi, v neděli přidali další vítězství v italském Trevisu. Několik umístění vezou čeští koně i z Francie.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net