Pardubice kvalifikace skokAndrea Zavadilová zveřejnila fotogalerii z nedělního dostihového dne v Pardubicích, kterému vévodila druhá kvalifikace na Velkou pardubickou, Cena města Pardubice - Memoriál mjr. Svobody. Jejími vítězi se stali žokej Marcel Novák a zástupce Stáje Anděl strážný Ange Guardian, který z posledních šesti startů zvítězil už popáté. Kvalifikační dostih na Velkou pardubickou ovládl už potřetí. (mze)

derby 2019Sobotní výkon Pacific Hilla (Nathaniel) v 99. Českém derby zaujal i handicapery. Ryzák stáje Monte Negro dostal za klasický triumf přidáno 6 kilogramů a s 83 kilogramy se postavil do čela tříletého ročníku, kilogram nad Angkor Wata (Nathaniel), který si v handicapu též polepšil, byť jen o 3 kilogramy.

Autor Zlaty poharNedělní Zlatý pohár udělal tečku za bohatou dostihovou kariérou jednoho z nejúspěšnějších vytrvalců posledních let, devítiletého valacha stáje Meridian AUTORA (Authorized). Hnědák, jehož kariéra vyvrcholila v Miláně, kde v roce 2015 zvítězil v Gr.3 St. Leger Italiano a zařadil se mezi nepočetnou skupinu v Česku trénovaných blacktype vítězů, si nyní bude užívat zasloužený důchod ve stáji svých majitelů v Chotěbuzi.

ange guardian 2019 iikvaldaPotvrdil roli favorita. Ve II. kvalifikaci na 129. Velkou pardubickou steeplechase (Ceně města Pardubice – Memoriál mjr. Miloše Svobody) své loňské vítězství obhájil Ange Guardian. Trenér Josef Váňa musel krátce před startem řešit změnu jezdce, k triumfu jedenáctiletého valacha nakonec dovedl Marcel Novák. V sedle střídal zraněného Jiřího Kouska.

Cena triletych klisen dobehDnešní mítink na závodišti v Praze čítal kromě Českého derby další čtyři dostihy nejvyšší kategorie. Ve dvou z nich se prosadili koně poprvé startující v českém turfu - Wagram trenéra Koplíka ovládl Tattersalls Mile, zatímco stájový kolega Nagano Golda Premier Lion kraloval vytrvalcům. Mezi sprintery se dokázal prosadit při prvním startu mezi elitou Mollys Best. A v předzkoušce Oaks zazářila outsiderka Ile Jones v tréninku MUDr. Hulínského.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking