fotogalerie prezidentFotograf Zenon Kisza pro Vás připravil fotogalerii z posledního letošního mítinku v Conseq Parku ve Velké Chuchli, jehož vrcholem byla tradiční Cena prezidenta republiky.

Savujev ArslangirejÚspěch Eskerkhana s žokejem Laubem v 97. Sherlog Ceně prvního prezidenta – Ceně prezidenta republiky velmi pravděpodobně znamenal zdařilou tečku za sezónou ve stáji trenéra Arslangireje Šavujeva. Ve třech dostizích v Česku vítězný Eskerkhan bude samozřejmě hlavním tématem rozhovoru. Byli jsme ale také zvědavi na to, jak je úspěšný trenér se sezónou 2017 spokojený. A dozvěděli jsme se i to, jak velká generační obměna jeho tréninkový úsek v Krabčicích čeká.  

Cena prezidenta dobehPoslední významný dostih pražské sezóny, 97. Sherlog Cena prvního prezidenta - Cena prezidenta republiky, přinesl snadný triumf zástupce stáje Valentina Bukhtoyarova Eskerkhana s ž. Martinem Laubem v sedle před Autorem a derby-vítězem Josephem. Mezi bělouši se zase nejvíce dařilo Gold Evasiveovi a ž. Petr Foretovi. Odpoledne bylo také úspěšné nejen pro trenéra Václava Chaloupku a Jiřinu Andrésovou, kteří dosáhli double, ale i pro český chov, jenž měl vítěze v šesti dostizích.   

cena mesta pardubiceZávěrečný dostihový den udělal tečku za letošní překážkovou sezonou v Pardubicích. Králem vrcholu závěrečného mítinku Ceny města Pardubic je Buonarroti „Váňovců“, dostih se jménem posledního vítěze Velké pardubické vyhrál znovuzrozený Turdus. Hrálo se také o šampionát pardubického závodiště, ve kterém nejvíce bodů nasbírali Marcel Novák a Josef Váňa st.

chuchle2Dostihová sezóna ve Velké Chuchli utekla jako voda a a již tuto neděli se za ní zavřou v Conseq Parku brány. Zakončení pražské sezóny přinese od 13 hodin velmi zajímavý program. Jeho vrcholem bude 97. Sherlog Cena prvního prezidenta - Cena prezidenta republiky s deseti účastníky na startu. Šestinásobný vítěz Jiří Chaloupka usedne do sedla Autora, druhého v EJC Long. V dostihu je ale také jeho přemožitel Eskerkhan a vítěz derby Joseph. Kromě toho se bude konat i již 11.ročník Ceny běloušů CK Martin Tour a rovněž budou zakončeny všechny celoroční pražské seriály. 

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking