cestOdchody slavných koní v posledních dnech neberou konce. Další z hvezd, která se již prohání po nebeských pastvinách, je bělka Čest (Lincoln), dříve elitní, byť i trochu smůlovaté steeplerka, jejíž srdce dotlouklo 13. ledna ve věku 28 let.

gala video2EquiTV publikovala na kanálu Youtube videozzáznam z oficiální části Galavečeru českého turfu, který proběhl tuto sobotu v Národním domě v Prostějově a jehož součástí bylo mj. vyhodnocení nejlepších koní uplynulé sezóny.

galavecer 2018Fotograf Zenon Kisza zveřejnil na svých internetových stránkách fotogalerii ze sobotního Galavečeru českého turfu, který proběhl v Národním domě v Prostějově a na kterém byli vyhlášeni nejúspěšnější účastníci loňské dostihové sezóny.

Ve vyrovnaném souboji, v němž mu k titulu stačilo získat necelých 29% hlasů, získal dnes na Galavečeru českého turfu v Prostějově titul Koně roku 2017 osmiletý (nyní již devítiletý) hnědák Dr. Charváta Trip To Rhodos (Rail Link). Svěřenec trenéra Pavla Tůmy byl zároveň vyhlášen Nejlepším starším koněm a Nejlepším vytrvalcem uplynulé sezóny. Jiří Charvát se vedle tří titulů pro Trip to Rhodose radoval též ze zisku titulu Nejlepší proutěnkář, který jeho stáji získal valach Arkalon (Tiger Groom). 

Olehla CestmirNedávno uplynulý rok byl pro MVDr. Čestmíra Olehlu zásadní v tom, že jednalo o jeho první celý rok v roli soukromého trenéra na „plný úvazek“ ve středisku ve Světlé Hoře. Po vstupu do privátní praxe v polovině roku 2016 se spousta věcí změnila, především se výrazně změnilo složení majitelů koní v jeho stáji. S jedním z našich nejúspěšnějších trenérů jsme se na začátku nového roku ohlédli nejen za loňskou sezónou, ale probrali jsme i další zajímavá témata. Dozvěděli jsme se také novinky z tréninkového střediska Světlá Hora.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking