Před dvěma dny jsme překonali další hranici. Od ledna 2013, kdy se stránky Fitminu spojily s bývalým časopisem TURF Magazín a vznikl server Fitmin & TURF Magazín, dosáhly námi publikované zprávy a články hranice 13 miliónů souhrných zobrazení a přečtení. 

Velká červnová je tradičně nejvýznamnější předzkouškou Českého derby, letošní sezóna má ale do své tradiční podoby hodně daleko a i odráží se to i na hlavním trialu jejího vrcholu. Ante-post favorit Českého derby Opasan (French Fifteen) tento trial vynechává a i v pořadí třetí šance nejvýznamnější domácí klasiky Zariyannka (First Defence) se na jeho start nepostaví. To však neznamená, že by 68. Velká červnová cena (I.k., 3, 2200 m, 150.000 Kč) neměla co nabídnout.   

Magic BaronTříletý MAGIC BARON (Dabirsim) změnil trenéra. Přípravu černého hnědáka stáje Lokotrans převzal od Luboše Urbánka trenér Zdeno Koplík, za kterým se čtvrtý z letošního Memoriálu prof. Michala přestěhoval do centrály Malá Víska.

ZariyannkaVýsledek nedělních Oaks se promítl i do ante-post sázkové nabídky Tipsportu na 100. České derby. Vítězná Zariyannka (First Defence), původně nabízená v kurzu 7:1, i nadále zůstává třetí favoritkou, její aktuální šance na vítězství ale bookmaker přehodnotil na 5:1.

Oaks 2020Rozžhavené Karlovy Vary dnes hostily čtvrtý letošní mítink tamní sezóny, jehož součástí byl karlovarský vrchol - 75. Oaks holdingu Rabbit CZ. Klasický dostih pro tříleté klisny, na jehož start se po škrtnutí Rosa Alpiny postavila i pod čarou uvedená Loriana of Jape (Age of Jape), téměř do puntíku splnil papírové předpoklady a potvrdil dosud nezvítězivší Zariyannku v roli lídra tříletých klisen.       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking