bbag zanr bigStejný den, kdy v Deauville končila podzimní dražba ročků, se znovu otevřely brány dražební společnosti BBAG v Baden-Badenu, která včera zahájila mixed dražbu u příležitosti Sales & Racing Festivalu. Převahu v nabídce mixed dražby měli úvodní den ročci a dva z nich by měli být zajímavými posilami českých stájí.

rambo 746Ještě nedávno byl nejdražším ročkem v nabídce Katalogu ročků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele, syn Mikhaila Glinky Bolthorn, nabízený za 250.000 korun. Ten už svého nového majitele našel, nyní se v nabídce objevil roček s cenovkou ještě o 50 tisíc korun vyšší.

lot 517 NathanielTřetí den říjnové dražby ročků společnosti Arqana v Deauville byl svědkem zatím největší aktivity českých kupců i nejdražšího českého nákupu dosavadního průběhu čtyřdenní dražby. Zasloužil se o něj bloodstock agent Christian Richner, který až do dnešního dne vydražil jediného koně - lot 104 z úvodního dne, který dopoledne dne následujícího získal pro slovenského majitele. Dnes získal tři ročky, za které jejich noví majitelé zaplatili celkem 117 tisíc eur.

lot 158 exBellaIdaVčera začala dražba ročků společnosti Arqana v Deauville, tradiční zdroj ročků pro český turf, který dal našemu turfu celou řadu šampiónů a jedničkových vítězů. Úvodní den se činil především bloodstock agent Tomáš Janda, který vydražil dva ročky za celkem 47.000 €.

Dnes skončila Book 3 Tattersalls October Yearling Sale. Ač průměrná cena oproti loňským 17.927 gns klesla na 16.574, díky 473 prodaným ročkům (loni jen 326) z 596 nabídnutých se celkové tržby vyšplhaly na 7,839.450 gns, nový rekord v historii dražby.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking