chris arqana 2019Ani druhý a závěrečný den francouzské Vente Mixte de Février, mixed dražby společnosti Arqana v Deauville, nepolevil nákupní apetit bloodstock agenta Christiana Richnera. Vydražil sice méně koní než v úvodním dni, všechny ale získal pro české stáje, které tak skrze něj posílí o další sextet nových nadějí - jednu tříletou klisnu a pět ročků.

lot 22Úvodní den dvoudenní Vente Mixte de Février, mixed dražby společnosti Arqana v Deauville, přinesl řadu nákupů pro české stáje. Většinu z nich zajistil bloodstock agent Christian Richner, který pro své české klienty vydražil 6 koní, vesměs bez dostihové kariéry. Nezahálel ani Jaroslav Myška, který vydražil již prověřeného čtyřletého valacha.

whiskey palace 1195Katalog plnokrenvíků, prodejní server společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., neodpočíval ani přes vánoční svátky a svou nabídku rozšířil o jednoho stále ještě dvouletého koně. Je jím valach WHISKEY PALACE (Palace Episode), který má za sebou první tři starty.

arqana zanr 19 12Před týdnem koupil Tomáš Janda v Newmarketu ryzku Partyday (Footstepsinthesand), vítězku Jarní ceny klisen, kterou pro stáj Hany Veselé získal poprvé již před 5 lety jako ročku na Tattersalls Ireland September Yearling Sale. Nyní již chovná klisna, zakoupená pro mateřské stádo stáje Westminster, přivedla letos na svět prvního potomka, který byl včera nabídnut na dražbě v Deauville. I toho získal Janda a časem se s ním setkáme na našich drahách.

Před 5 lety ji jako ročku koupil na Tattersalls September Yearling Sale za 13.000 €. Po její úspěšné dostihové kariéře, zahrnující nejen klasické vítězství v ČR, ale také tři druhá místa v německých listed dostizích, organizoval její prodej do chovu do zahraničí. A včera, kdy byla nabídnuta k prodeji na prvním dni Tattersalls December Mares Sale, koupil Tomáš Janda ryzku Partyday (Footstepsinthesand) znovu. Už jako chovnou klisnu.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking