Lot 1841Včera večer skončila druhým dnem Book 3 - třetí část Tattersalls October Yearling Sale, největší evropské dražby ročků. Celkem bylo během dvou dnů prodáno 472 z 587 nabídnutých ročků (tj. 80%), jejichž průměrná cena meziročně klesla o 3% na 16.082 gns, medián klesl dokonce o 9% na rovných 10 tisíc gns. Stejně jako úvodní den i včera nakupovali bloodstock agent Tomáš Janda, který vydražil dokonce 5 ročků, a jednoho přidal na dnešní ascotský start Subway Dancer v Newmarketu čekající trenér Koplík.

lot 1581Na včera skončenou Book 2 navázala dnes třetí část Tattersalls October Yearling Sale - tzv. Book 3. Zatímco z prvních dvou částí do českého turfu zřejmě nezamíří žádný kůň, první den dvoudenní Book 3 přinesl hned 3 české nákupy, byť u jednoho ještě není jisté, zda zamíří k nám. Dva z nich realizoval bloodstock agent Tomáš Janda, který je podepsán i pod nejdražším z českých nákupů.

Keyta BonitaStejně jako Book 2, na které byl za 45.000 gns prodán syn vítězky mosteckého Oaks Saltanat (Duke of Marmalade), nabízí i katalog na i Book 3 Tattersalls October Yearling Sale ročky z klisen, které svou dostihovou kariéru strávily v České republice.

Lot 1165Včera večer ukončená třídenní Book 2, druhá část Tattersalls October Yearling Sale, skončila s rekordním obratem, který meziročně posílil o 1% a dosáhl hodnoty 48,458.500 gns. Tolik dohoromady zaplatili kupující za 631 ročků z celkem nabídnutých 736.

saltanat yearlingVčera začala v Newmarketu Book 2 - druhá část Tattersalls October Yearling Sale, která hned úvodní den nabídlka několik ročků zajímavých i pro české turfmany. Tím nejzajímavějším byl bezesporu druhý potomek bývalé reprezentantky stáje Ardaka Amirkulova a vítězky mosteckého Oaks Saltanat (Duke of Marmalade).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking