Gitane du BerlaisPoslední den Vente de l'Elevage nabídl chovné klisny a odstávčata s překážkovým potenciálem, mezi nimiž, jak jsme Vás již informovali, vybral Tomáš Janda pro chov Jiřího Trávníčka chovnou klisnu A Doll in Milan (Milan). Ta však nebyla jediným pro nás zajímavým koněm závěrečného dne.

a doll in milanZávěrečný den  Vente de l'Elevage, dražby společnosti Arqana věnované především chovnému materiálu a hříbatům, přinesl další zajímavý nákup bloodstock agenta Tomáše Jandy pro chov Jiřího Trávníčka. Po nákupu dvou klisen s blacktype výkoností na rovině dnes získal klisnu, která by měla být významným obohacením překážkové části Trávníčkova chovu a která též získala status blacktype koně - ale na překážkách.

arqana zanr 18 2V Deauville pokračovala třetím dnem Vente de l'Elevage, mixed dražba společnosti Arqana, na níž opět nakupoval Christian Richner. Ten v průběhu třetího dne vydražil 7 koní včetně za 52.000 € zakoupené Galileovy dcery Brigh, březí po nyní již polském Baliosovi, jen jeden z nich však putuje do České republiky.

KapitaleDnes pokračovala v Deauville druhým dnem Vente de l'Elevage, dražba společnosti Arqana věnovaná především chovnému materiálu a hříbatům. Do dražení se zapojili oba u nás působící bloodstock agenti, ale zatímco Tomáš Janda nakupoval chovné klisny, Christian Richner se soustředil na hříbata. Dohromady vydražili pro české subjekty 7 koní, ale ne se všemi se zřejmě potkáme u nás.

tattersallsringVčera skončila December Mares Sale a s ní i dražební sezóna u největší evropské dražební společnosti Tattersalls. Závěrečná seance se na rozdíl od úterní, kdy se prodávaly nejzajímavější klisny celé čtyřdenní dražby, odehrávala v poklidném tempu, když nejdražší klisnou byla za 68 tisíc gns vydražená 4x umístěná Oasis Dreamova dcera Poyle Dee Dee.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking