Před 5 lety ji jako ročku koupil na Tattersalls September Yearling Sale za 13.000 €. Po její úspěšné dostihové kariéře, zahrnující nejen klasické vítězství v ČR, ale také tři druhá místa v německých listed dostizích, organizoval její prodej do chovu do zahraničí. A včera, kdy byla nabídnuta k prodeji na prvním dni Tattersalls December Mares Sale, koupil Tomáš Janda ryzku Partyday (Footstepsinthesand) znovu. Už jako chovnou klisnu.

Devět posledních ročků zůstává akuálně v nabídce Hřebčína Napajedla, tak jak jí prezentuje Katalog ročků. Ač ti nejatraktivnější ročci už své nové majitele našli, z 9 zůstavších pochází 5 z klisen jedničkové výkonnosti či klisen, které takové koně daly.

Včera začala v Newmarkertu čtyřdenní December Foal Sale, dražba hříbat, z níž do českého turfu přišla celá řada úspěšných koní v čele se současnou hvězdou Syndikátu V3J Nagano Goldem (Sixties Icon) či stejnou stáj reprezentujícím klasickým vítězem Ignaciem Reilly (Worthadd). Z prvního dne by do ČR měli přijít 3 hříbata, pod jejichž nákupem je v dražebním protokolu podepsán bloodstock agent Tomáš Janda.

V Katalogu plnokrenvíků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., přibyl další zajímavý kůň. Stáj Joly nabízí na prodej šestiletou hnědku ANITSCHKU (Arcano), vítězku Svatováclavské ceny 2016, umístěnou v dalších 5 jedničkových dostizích, která letos sbírala první zkušenosti v překážkovém provozu.

DaenerysTakových nabídek český chov příliš nemá. V Katalogu plnokrevníků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., se nově objevila velmi atraktivní letos narozená kobylka z chovu Romana Tůmy DAENERYS. Klisna je dcerou úspěšně prověřeného Rosensturma (Monsun) a slovenské zimní královny Dancing Theatre (King's Theatre).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking