rose1Nabídku Katalogu plnokrevníků rozšířil zajímavý tříletý kůň v tréninku - dosud nestartovavší tmavá hnědka ROSE SUNLIGHT (Rosensturm). Klisna je pravou sestrou vynikající Rajči Šimon, vítězky Karpatské ceny (L), která se umístila v řadě dalších jedničkových klání a obsadila čtvrtá místa v obou ex-federálních Jarních cenách klisen.

lot 207 MotivatorDnes skončila dvoudenní Vente Mixte de Février, mixed dražba společnosti Arqana, nabízející jak mladičké ročky, tak i koně v tréninku či chovné klisny. Stejně jako v pondělí i dnes nakupoval bloodstock agent Christian Richner, který i tentokrát dražil také v zastoupení české stáje.

lot 158Včera začala v Deauville Vente Mixte de Février, dvoudenní únorová mixed dražba, nabízející jak čerstvé ročky, tak i koně v tréninku či chovné klisny. Nejaktivnějším kupujícím úvodního dne byl v Česku působící bloodstock agent Christian Richner, který vydražil celkem 13 koní včetně třetího nejdražšího koně dne. Čtyři ze svých nákupů realizoval ve prospěch českých stájí, které se tak mohou těšit na zajímavé posily, z nichž některé možná uvidíme i na startovních listinách klasických dostihů.

lot 180 holyreVčera pokračovala druhým závěrečným dnem online dražba Goffs February. Navzdory faktu, že ne každému online dražení vyhovuje, bylo během dvou dnů prodáno 117 ze 191 nabídnutých koní, jejichž průměrná cena dosáhla částky 13.533 eur a nejdražší kůň byl prodán za rovných 100 tisíc.

Hodně zajímavý přírůstek zaregistroval Katalog plnokrevníků, prodejní server věnující se dostihovým, ale i chovných koním anglického plnokrevníka. Stáj Wrbna Racing jeho prostřednictvím nabízí do pronájmu třináctiletou REGINE (Oscar), prvního potomka legendární Registany (Tauchsport), dvojnásobné hrdinky Velké pardubické a vítězky dalších 19 překážkových dostihů.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking