whiskey palace 1195Katalog plnokrenvíků, prodejní server společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., neodpočíval ani přes vánoční svátky a svou nabídku rozšířil o jednoho stále ještě dvouletého koně. Je jím valach WHISKEY PALACE (Palace Episode), který má za sebou první tři starty.

arqana zanr 19 12Před týdnem koupil Tomáš Janda v Newmarketu ryzku Partyday (Footstepsinthesand), vítězku Jarní ceny klisen, kterou pro stáj Hany Veselé získal poprvé již před 5 lety jako ročku na Tattersalls Ireland September Yearling Sale. Nyní již chovná klisna, zakoupená pro mateřské stádo stáje Westminster, přivedla letos na svět prvního potomka, který byl včera nabídnut na dražbě v Deauville. I toho získal Janda a časem se s ním setkáme na našich drahách.

Před 5 lety ji jako ročku koupil na Tattersalls September Yearling Sale za 13.000 €. Po její úspěšné dostihové kariéře, zahrnující nejen klasické vítězství v ČR, ale také tři druhá místa v německých listed dostizích, organizoval její prodej do chovu do zahraničí. A včera, kdy byla nabídnuta k prodeji na prvním dni Tattersalls December Mares Sale, koupil Tomáš Janda ryzku Partyday (Footstepsinthesand) znovu. Už jako chovnou klisnu.

Devět posledních ročků zůstává akuálně v nabídce Hřebčína Napajedla, tak jak jí prezentuje Katalog ročků. Ač ti nejatraktivnější ročci už své nové majitele našli, z 9 zůstavších pochází 5 z klisen jedničkové výkonnosti či klisen, které takové koně daly.

Včera začala v Newmarkertu čtyřdenní December Foal Sale, dražba hříbat, z níž do českého turfu přišla celá řada úspěšných koní v čele se současnou hvězdou Syndikátu V3J Nagano Goldem (Sixties Icon) či stejnou stáj reprezentujícím klasickým vítězem Ignaciem Reilly (Worthadd). Z prvního dne by do ČR měli přijít 3 hříbata, pod jejichž nákupem je v dražebním protokolu podepsán bloodstock agent Tomáš Janda.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking