swarowyan 1390Ročkem je podle zavedeného označení teprve 3 týdny, skutečných dvanácti měsíců se dožije až na konci března. Přesto se stal odchovanec Ing. Tamary Hubáčkové SWAROWYAN (Sleeping Indian - Sirtha, Magnus) prvním letošním koněm, nabízeným v Katalogu ročků.

au pied leveV Katalogu plnokrevníků, prodejním serveru dostihových a chovných koní, přibyla zajímavá nabídka. Je jí sedmiletý valach francouzského původu AU PIED LEVE, devítinásobný překážkový vítěz ve Francii a Itálii, který dosud vydělal téměř 55 tisíc euro.

boy z 1375Že i o české odchovance může být zájem v zahraničí potvrzuje i Katalog ročků. Do něj byli před dvěma dny doplněni dva odchovanci Centra Darhorse Boy Z (Zazou - Brittany) a Fair Mary (Mikhail Glinka - Footsie), kteří byli obratem prodáni a z nabídky zmizeli. Oba míří do zahraničí.

LuxionPomalu se zužující nabídku Katalogu ročků oživila dnes nabídka čtyř nových koní. Všechny čtyři nové ročky do něj uvedlo Centrum Darhorse, které nabízí tři hřebce a jednu už obsednutou a trénující klisnu. Všichni mohou nabídnout velmi zajímavé rodokmeny.

ApplesJadeNa Goffs December National Hunt Sale, dražbě překážkových koní, včera padl světový rekord. Za 530 tisíc € na ní byla vydražena desetiletá APPLE'S JADE (Saddler Maker), legendární proutěnkářka, kterou dražitel neváhal označit za Enable překážkových dostihů.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking