FragaVčera zveřejnila dražební společnost Tattersalls katalog na svou největší irskou dražbu ročků September Yearling Sale, která proběhne ve dnech 21. - 23. září. Dražba, na níž byla zakoupena hodně dlouhá řada koní, kteří posléze běhali na našich drahách, nabídne v první dvoudenní části 447 ročků, katalog Part II přidá dalších 183.

Dražbě Goffs UK Summer Sale, která proběhla v Doncasteru a nabídla koně především s výhledem na překážkovou kariéru, bychom se na našich stránkách normálně nevěnovali, protože na ní české kupující téměř nepotkáme. Letos jsem sice opět žádného kupce z našich končin v dražebních výsledcích nenašel, přesto si dražba zaslouží naši pozornost.

arqana obrienElitní dražba ročků společnosti Arqana, která se letos kvůli koronaviru přesunula na pozdější termín a proběhne ve dnech 24. až 26. září, dnes zveřejnila svůj Katalog. Obsahuje 492 ročků vesměs té nejmodřejší krve, jakou evropský, ale nejen evropský chov nabízí.

SunlightNový rekord včera padl během prvního dne prestižní Magic Millions National Broodmare Sale, dražby chovných klisen, v Austrálii. Za 4,2 miliónu australských dolarů byla tamní odnoží Coolmoru zakoupena trojnásobná Gr.1 vítězka Sunlight (Zoustar).

EdremiDnes proběhla v Deauville Vente d'Eté, letní mixed dražba, pořádaná společností Arqana. V nabídce byla celá řada zajímavých koní včetně dvouletého polobratra Shamalgana a Chardonney Tcheque a podle našich informací si z Deauville našla cestu do českého turfu hned čtveřice koní. Tři z nich byli zakoupeni prostřednictvím bloodstock agenta Christiana Richnera, jednoho si koupila přímo stáj Lokotrans.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking