Osarus chrisBreeze-Up dražba francouzské společnosti Osarus sice patří k těm nejmenším v Evropě, její letošní edice, která včera proběhla na závodišti La Teste, zaznamenala pro pořadatele i prodavající velmi příznivé výsledky. Rostla nejen průměrná cena, ale výrazně i celkové tržby. 

Německá dražební společnost BBAG zveřejnila katalog Frühjahrs-Auktion, jarní dražby v Baden-Badenu, nabízející nejen dvouleté koně v režimu breeze-up. ale také tříleté i starší koně a vedle nich i chovné březí klisny a také několik ročků.

lot 163Včera skončila první z dvojice newmarketských breeze-up dražeb, starší a významnější Craven Breeze Up Sale. Oproti loňské edici si ve většině statistik pohoršila, ale to nebyl ten hlavní motiv dražby nabízející dvouleté již připravené koně.

touchofgeniusNejvětší letošní breeze-up dražba v Evropě proběhne ve dnech 24. a 25. května v Goresbridge. Tato irská dražební společnost, respektive jí pořádané dražby, sice nebývají objektem zájmu českých majitelů a trenérů, letošní katalog ale nabízí jedno pro nás velmi zajímavé jméno.

Celkem 169 dvouletých hřebců a klisen je uvedeno v katalogu i u nás populární Arqana Breeze Up Sale. Dražba, z níž našel cestu do českého turfu například mnohonásobný šampión a nyní plemeník v Napajedlích Chardonney Tcheque (One Cool Cat), proběhne ve dnech 11. a 12. května.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking