Prvního února odstartuje letošní dražební sezóna u největší evropské dražební společnosti Tattersalls v Newmarketu. První dražbou nového roku bude dvoudenní mixed dražba Tattersalls February Sale, která proběhne od 1. do 2. února.

carry glory 805Novým koněm v nabídce Katalogu plnokrevníků je šestiletá hnědka CARRY THE GLORY (Pop Rock). Odchovankyně Hřebčína Napajedla začala kariéru na rovinách, kde získala 2 vítězství, 6 umístění a vydělala 102.615 korun, poté přešla do překážkového provozu.

TaurielTříletá, loni jen jednou startovavší ryzka Tauriel rozšířila nabídku koní na prodej v Katalogu plnokrevníků. Klisna je dcerou Koně roku v ČR a Gr.1 vítěze v Německu Darsalama (Desert King) a sedminásobné vítězky na překážkách Teresiny (General Assembly), dvakrát umístěné v Ceně Labe a dalších významných překážkových dostizích.

foal deauvilleV Deauville dnes skončila Vente l'Elevage, dražba chovného materiálu a hříbat společnosti Arqana, která českému chovu přinesla smutnou zprávu v podobě prodeje třetího nejžádanějšího plemeníka uplynulé sezóny v našem chovu ryzáka Shamalgana (Footstepsinthesand).

Letos v chovu Hřebčína Střelice působící ryzák SHAMALGAN (Footstepsinthesand), dvojnásobný Kůň roku České republiky a Gr.1 vítěz v Itálii, byl dnes na dražbě chovného materiálu Vente d'Elevage společnosti Arqana v Deauville prodán za 135.000 €. Hřebce, který měl letos na dráze první dvouleté narozené z jeho předešlého působení ve Francii a mezi nimi i blacktype umístěného Anima Rock, získala Ecurie Normandie.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking