navlek2Potah na podbřišník ManMat je vyroben z funkčního materiálu. Jedná se o dvouvrstvou syntetickou pleteninu, kde obě vrstvy jsou odděleny jemnými mikrovlákny, mezi kterými jsou vzduchové komůrky. Použitý materiál je nenasákavý. Tento materiál vyniká i dobrou tepelnou izolací.
Cena 270,- Kč

bederkaNabízíme Bederku pod sedlo softsheelovou - Velmi kvalitní materiál Softshell s funkční membránou, která odvádí pot a zabraňuje koni promoknout. Materiál odolá vodnímu sloupci 10 000 mm a z rubu je povrstven fleecem,který dobře odvádí pot a udržuje teplo. Cena 960,- Kč.

move bicikyV nabídce máme nyní nové homologované dostihové bičíky ProCush. Cena od 1240,- Kč.


   VSTOUPIT DO OBCHODU

sedlo kozeneNabízíme pracovní dostihové sedlo z kvalitní pevné kůže, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha: 2,3 kg. Dále též kvalitní syntetické dostihové sedlo, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha 2,1 kg.

rajtkyOPNabízíme rajtky, nepromokavé kalhoty, štrumple, gumičky na přilby, rukávy od Ornella Prosperi, vše skladem. Kompletní nabídku naleznete na našich internetových stránkách.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking