racesafe popruhyPříslušenství k bezpečnostním dostihovým vestám Racesafe znovu v nabídce – ochrana ramen a upínací popruhy na nohy. Chrániče ramen představují učinnou ochranu rameního kloubu a kliční kosti při pádu, ochranný stupeň level 3, barva černá, jednoduché přichycení k vestě. Popruhy se používají místo zapínání mezi nohami, na suché zipy, v bílé barvě, připínají se kolem stehen.

potah s bambulkou OPV našem e-shopu Vám nabízíme potah na přilbu Ornella Prosperi s bambulkou, lykrový, s logem Ornella Prosperi na zadní straně, sedí na všech typech dostihových a military přileb.
Výroba Itálie, cena 650,- Kč

sedlo 0 7Nově máme v naší nabídce dostihová sedla ve velikosti 750 gramů a 1 kilogram. Sedla nabízíme v barvách černá, červená a bílá. Cena sedel činí 4100,- Kč za 750 gramové sedlo a 4800,- Kč za sedlo o hmotnosti 1 kilogram. Sedla jsou vyrobená z lesklého dobře udržovatelného materiálu. Mají má dvě zápinky na podbřišník vyrobené z pevného materiálu BIOTHANE

vesta race maxNabízíme Bezpečnostní vesty Racesafe Prorace level 2. Je to certifikovaná, velmi lehká vesta, navržená tak, aby splňovala přísné požadavky na hmotnost při závodních jízdách, a zároveň nabízí jezdcům zvýšenou úroveň ochrany.
Cena od 6320,- Kč

navlek2Potah na podbřišník ManMat je vyroben z funkčního materiálu. Jedná se o dvouvrstvou syntetickou pleteninu, kde obě vrstvy jsou odděleny jemnými mikrovlákny, mezi kterými jsou vzduchové komůrky. Použitý materiál je nenasákavý. Tento materiál vyniká i dobrou tepelnou izolací.
Cena 270,- Kč    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking