bunda nepromokava ornella prosperiNabízíme vynikající, nepromokavou, vyteplenou zimní bundu od Ornella Prosperi. Má chráněný zip, podlepené švy, dvě kapsy na zip, rukávy a spodní část bundy do gumy, dobře sedí.
Cena v akci 1740,- Kč

rolacek tkoPro nadcházející sychravé a studené počasí nabízíme roláčky dostihové s dlouhým rukávem TKO - bavlněné nebo lykrové, velice příjemné, s logem na stojáčku. Cena od 860,- Kč.

vesta race maxV naší nabídce jen do konce listopadu za příznivé ceny: Dostihová bezpečnostní vesta Racesafe level 2 – Certifikovaná, velmi lehká vesta, ochranný stupeň level 2, vyrobená z laminátu, který je extrémně lehký i velmi dobře absorbující nárazy. Zapíná se vepředu na zip a mezi nohama na suchý zip – cena od 7340,- Kč.

rajtky ultraV našem e-shopu nyní nabízíme ultralehké rajtky od italské firmy TKO. Váha pouze 80 gramů nebo 112 gramů, s bílou nebo černou lykrou na spodku nohavic.
Cena od 1580,- korun.

trmenNabízíme Vám třmeny Composity X-Race – nyní za akční cenu 3000,- Kč. Jsou to revoluční extra lehké plastové dostihové třmeny, jejichž běžná cena činí 3350,- Kč. Jsou normované na zátěž 400 kg, mají nový ergonomicky  tvar, který nabízí  jezdci dostatečně širokou nášlapnou plochu s protiskluzovou úpravou. Záruka 2 roky.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net