rolacek lycraNabízíme Vám Roláček Ornella Prosperi lycra. Je to dostihový roláček bez rukávů z lehkého vzdušného lycrového revolučního materiálu. Na stojáčku je výšivka, váha 10 gramů. Cena roláčku činí 947,- Kč.

uzdecka zilcoNabízíme plastové uzdečky plastové od Zilca, nyní v nové barvě. Jsou to dostihové uzdečky z velmi kvalitního měkkého, velmi pevného PVC, čelenka podložená, gumové otěže s přezkou. Cena této uzdečky činí 2670,- Kč.

rajtky dostihove tkoNabízíme dostihové rajtky od firem TKO nebo Ornella Prospery. Na výběr máme rajtky s černou nebo bílou lykrou na spodní části nohavic, klasické, nepromokavé, nebo ultra lehké, ve velikostech XS – XL. Cena od 1550,- Kč.

bunda OP azVážení zákazníci, nabízíme Vám jarní bundy od firmy Ornella Prosperi. Bundy jsou podšité flaušem, nabízíme výběr z různých velikostí a barev v cenách od 1560,- Kč. V obchodě máme v nabídce i další jarní i letní bundy se slevou až 44%.

thermodeka nepromokava 300 grPřicházíme s časově omezenou nabídkou. Všem zájemcům nabízíme nepromokavé výběhové zimní deky, které do 10. března prodáváme se slevou 15 - 45%. Nabízíme deky v cenách od 990,- Kč, zateplené termoflaušem, 100 gr, 200 gr, 300 gr.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net