vesta race maxNabízíme Bezpečnostní vesty Racesafe Prorace level 2. Je to certifikovaná, velmi lehká vesta, navržená tak, aby splňovala přísné požadavky na hmotnost při závodních jízdách, a zároveň nabízí jezdcům zvýšenou úroveň ochrany.
Cena od 6320,- Kč

navlek2Potah na podbřišník ManMat je vyroben z funkčního materiálu. Jedná se o dvouvrstvou syntetickou pleteninu, kde obě vrstvy jsou odděleny jemnými mikrovlákny, mezi kterými jsou vzduchové komůrky. Použitý materiál je nenasákavý. Tento materiál vyniká i dobrou tepelnou izolací.
Cena 270,- Kč

bederkaNabízíme Bederku pod sedlo softsheelovou - Velmi kvalitní materiál Softshell s funkční membránou, která odvádí pot a zabraňuje koni promoknout. Materiál odolá vodnímu sloupci 10 000 mm a z rubu je povrstven fleecem,který dobře odvádí pot a udržuje teplo. Cena 960,- Kč.

move bicikyV nabídce máme nyní nové homologované dostihové bičíky ProCush. Cena od 1240,- Kč.


   VSTOUPIT DO OBCHODU

sedlo kozeneNabízíme pracovní dostihové sedlo z kvalitní pevné kůže, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha: 2,3 kg. Dále též kvalitní syntetické dostihové sedlo, velmi pohodlné pro koně i jezdce, vysoká přední komora - neodírá koně na kohoutku, zespodu polstované, délka posedlí je 48cm, zápinky nylonové. Váha 2,1 kg.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking