bunda nepromNabízíme podzimní oblečení od Ornella Prosperi – nepromokavé i zateplené bundy od 1350,- Kč, v nabídce všechny velikosti, nepromokavé kalhoty od 1300,- Kč.

BIOTHAN uzdecka gumove oteze Nabízíme uzdečky plastové Biothane - Uzdečka z pevného a bezúdržbového materiálu BIOTHAN ve spoustě krásných barev, anglický podložený nánosník, podložená čelenka a nátylník, podložení v černé barvě.
Součástí uzdečky jsou pevné gumové otěže. Guma v černé barvě s velkými puntíky. Uzdečka je vhodná i pro dostihový sport. 
Cena 880,- Kč.

racesafe popruhyPříslušenství k bezpečnostním dostihovým vestám Racesafe znovu v nabídce – ochrana ramen a upínací popruhy na nohy. Chrániče ramen představují učinnou ochranu rameního kloubu a kliční kosti při pádu, ochranný stupeň level 3, barva černá, jednoduché přichycení k vestě. Popruhy se používají místo zapínání mezi nohami, na suché zipy, v bílé barvě, připínají se kolem stehen.

potah s bambulkou OPV našem e-shopu Vám nabízíme potah na přilbu Ornella Prosperi s bambulkou, lykrový, s logem Ornella Prosperi na zadní straně, sedí na všech typech dostihových a military přileb.
Výroba Itálie, cena 650,- Kč

sedlo 0 7Nově máme v naší nabídce dostihová sedla ve velikosti 750 gramů a 1 kilogram. Sedla nabízíme v barvách černá, červená a bílá. Cena sedel činí 4100,- Kč za 750 gramové sedlo a 4800,- Kč za sedlo o hmotnosti 1 kilogram. Sedla jsou vyrobená z lesklého dobře udržovatelného materiálu. Mají má dvě zápinky na podbřišník vyrobené z pevného materiálu BIOTHANE    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking