AzamourdayTaké druhý letošní dostihový den v Pise obsadil trenér Josef Váňa šesti koňmi. A stejně jako loni v Itálii kraluje, protože jeho svěřenci ovládli všechny tři překážkové dostihy. V sedlech úspěšných Fly Filo Flye, Azamourday a Acceleratora byl Josef Váňa ml., který také hned od počátku sezóny vede zdejší jezdecký šampionát.

Cagnes sur MerTři svěřenci trenéra Luky se včera a dnes zúčastnili dostihů v Cagnes-sur-Mer, ani jednomu z nich se však nepodařilo proniknout na dotovaná místa. Čtyřletý Cool (Footstepinthesand) vedený Davidem Liškou včera proběhl cílem Prix du Petit Juas (4l., handicap kat. E, 1300 m, 20.000 euro) na 11. místě mezi 15 účastníky, přičemž byl asi 12 délek za vítězem.

Janacek2Žokej Václav Janáček, který se stal loni ve Španělsku popáté šampionem, si dnes připsal druhé vítězství ve svém angažmá v Kataru. V Local Thoroughbred Handicap na 1200 metrů triumfoval s dvoudélkovým náskokem po taktice start-cíl v sedle nejméně zatíženého šestiletého valacha Waeeda (Domestic Fund) trenéra Al Ramzaniho. 

RassvetZ trojice koní v českém tréninku, kteří dnes startovali v Deauville, dopadl nejlépe tříletý svěřenec Igora Endaltseva Rassvet (Bahamian Bounty), který v Prix de Chasseloup (maiden, 1300 m AW, 25.000 €) doběhl pátý, nos před Alfasive (Evasive) trenéra Luky.

Pisa VanovciDnešní dostihy v Pise odstartovaly také novou překážkovou sezónu v Itálii a těšily se velkému zájmu českých trenérů. Na výtečný rok 2017 dvěma vítězstvími navázal Josef Váňa ml. v sedle zástupců Scuderia Aichner SRL, Big Flye a Temperamenta. A další čtyři koně v tréninku Josefa Váni se umístili.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking