Sázky na americké dostihy lákají. V červenci, v měsíci, v němž USA oznámily největší poválečný pokles tamní ekonomické akvivity v druhém kvartále o drastických 33%, tamní dostihové sázky  rostly. Poprvé v tomto roce se měsíčně přehouply přes miliardu dolarů a v porovnání s loňským červencem vzrostly o 16,63%.

Poté, co bylo Závodisku Bratislava přislíbeno dalších 400 tisíc eur na pokračování dostihové sezóny, zveřejnila včera slovenská dostihová autorita propozice na další tři dostihové dny. Nejbližší mítink by se měl v Bratislavě konat 16. srpna a na jeho programu budou i první dva klasické dostihy - Veľká jarná cena a Jarná cena kobýl. Tamní složitá situace se odráží ve výrazném poklesu cen obou dostihů - místo plánovaných 20 tisíc eur se poběží o 8 tisíc €.

Nassau Stakes 2020Pod taktovkou Coolmoru se odehrál vrchol třetího dne mítinku Glorious Goodwood, kterým byly klisnám vyhrazené Qatar Nassau Stakes (Gr.1, 3+ kl., 2000 m, 250.000 Ł). Dostih, který odvodila svěřenkyně Aidana O'Briena pětiletá Magic Wand (Galileo) s Dettorim, vyhrála tříletá FANCY BLUE (Deep Impact), připravovaná Aidanovým synem Donnachou, pro něhož byl klisnin start trenérskou premiérou na anglické půdě. 

Královna evropského turfu Enable (Nathaniel), které loni Waldgeist (Galileo) zmařil naděje na to stát se prvním trojnásobným vítězem Prix de l'Arc de Triomphe v historii, je znovu v čele sázkové nabídky říjnového vrcholu evropské sezóny.

MohaatherSkvěle obsazený vrchol druhého dne mítinku Glorious Goodwood, kterým byly Sussex Stakes (Gr.1, 3+, 1600 m, 275.000 Ł), nabídl skvěle obsazené pole a velmi dramatický průběh. Ačkoliv na start nastoupili oba vítězové ostrovních 2000 Guineas, dostih si rozdělili starší koně.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking