Předloňská vítězka Českého derby BLESSED KISS (Kentucky Dynamite) zůstala i v pěti letech na dostihové dráze. Do dění se vrátila na konci května po roční pauze od posledního vítězství, kterého dosáhla ještě v Pjatigorsku v tamním Oktrytom prize.

Murzabayev azO letošním šampiónu žokejů v Německu je už rozhodnuto delší dobu, obhájce loňského prvenství Bauyrzhan Murzabayev však nadále zvyšuje svůj náskok před konkurencí. Po velmi úspěšném víkendu, kdy v sobotu zaznamenal v LIpsku hattrick a v neděli v Baden-Badenu vyhrál dokonce čtyřikrát, už jeho náskok před Maximem Pecheurem vyrostl na 50 vítězství.

Ještě nevyhlášený, ale už naprosto jistý šampión německých žokejů letošní sezóny Bauyrzhan Murzabayev je ve skvělé formě. Poté, co včera v Lipsku získal tři vítězství, přičemž tím prvním dosáhl hranice 100 triumfů v letošní německé sezóně, dnes v Baden-Badenu přidal další čtyři čárky.

AddeybbDnes proběhl v Ascotu jeden v vrcholů evropské dostihové sezóny British Champion Day. Nabídl pět grupových zkoušek, z nichž 4 nesly označení Gr.1 včetně vrcholu britské podzimní sezóny Qipco Champion Stakes, v němž před dvěma lety dosáhl Subway Dancer (Shamardal) na fantastické třetí místo.

Caulfield cup 2020Zatímco kolébka turfu se chystá na dnešní Champions Day v Ascotu, u protinožců se dnes ráno našeho času odběhly dvě z nejvýznamnějších zkoušek tamní sezóny - The Everest a Caulfield Cup. Austrálie dnes zřejmě nabízí nejhezčí dostihy na světě, minimálně tyto dva k nim letos rozhodně patří.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking