AOB 25Mítinkem British Champions Day dnes v Ascotu vyvrcholila letošní anglická rovinová sezóna. Na programu měl čtyři Gr.1 dostihy, které přinesly nejen první Gr.1 vítězství Frankelova potomka v Evropě, ale i vyrovnání rekordu trenéra Bobby Frankela v počtu Gr.1 vítězství během jednoho roku.

dresden zanrPředposlední den letošní sezóny na závodišti v Drážďanech přilákal na start pěti zástupců českých stájí. Až do posledního dostihu se jim moc nedařilo, ale v něm podala  velmi dobrý výkon svěřenkyně trenérky Voršilkové Belinda Too, která získala pod taktovkou Andrease Helfenbeina první vítězství pro Stall Carlsberg.

nineoufour chantilly2Skvěle začalo pro české barvy dnešní odpoledne v Chantilly, kde se v úvodní Prix du Carrefour Saint-Rémy, prodejce Class G pro čtyřleté a starší koně na 1300 metrů na umělém potvrdchu představil šestiletý zástupce stáje Syndikát V3J Nine Ou Four (Medicean).

furousTřetí dotované umístění své kariéry dnes v Deauville získal tříletý valach Furous (Oasis Dream) stáje All 4 Blondes, který pod Anthony Crastuse finišoval na třetím místě, 3/4 délky od druhé Dolianovy v Prix du Port de Fecamp (3, 1500 m, 22.000 €, záznam). Za toto umístění získal svěřenec Jürgena Albrechta 3.300 €.

nobleclDruhý nejlépe hodnocený tříletek v českém tréninku, vítěz Velké ceny Prahy Noble Cliffs (Canford Cliffs) z DS Pegas, se 4 týdny po svém nejcenějším vítězství vypravil změřit síly s francouzskou konkurencí do Deauville, kde se postavil 10 soupeřům v Prix de Saint-Isidro (Class 1, 3, 1600 m, 35.000 €, záznam).

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking