winx apollo 2019Po odchodu Cracksmana (Frankel) do chovu je oficiálně nejlepším koněm na světě. Australská hvězda sedmiletá WINX (Street Cry), která z posledních 29 startů odešla neporažena, dnes v Randwicku vstoupila do nového roku a v Apollo Stakes (Gr.2, 4+, 1400 m, 250.000 AU$) potvrdila svou dominanci.

Krátce po půlnoci po dlouhém zasedání Veterinární komise rozhodla British Horseracing Authority (BHA) o ukončení šestidenní dostihové pauzy. Tu si vyžádaly 3 případy nálezu koňské chřipky u koní Donalda McCaina. Následně byli ve stejném středisku zjištěni další 3 nakažení koně a hromadné testování objevilo 4 nakažené koně u trenéra Simona Crisforda v Newmarketu.

anglie zanrV reakci na zjištěné 3 případy nákazy koňskou chřipkou u očkovaných koní trenéra Donalda McCaina, kvůli kterým byly zrušeny dnešní 4 mítinky ve Velké Británii (viz ranní zpráva), British Horseracing Authority dnes večer rozhodla o zrušení všech mítinků minimálně do příští středy.

Čtyři mítinky, které se měly dnes uskutečnit v Anglii na drahách Huntingdon, Doncaster, Ffos Las a Chelmsford, byly zrušeny. Důvodem jsou, jak uvádí Racing Post, tři potvrzené případy koňské chřipky, které byly zjištěny u vakcinovaných koní v tréninkovém středisku Donalda McCaina.

Závodisko Bratislava dnes na svých stránkách zveřejnilo Termínovou listinu na letošní sezónu. Stejně jako v loňském roce by se i letos mělo podle ní na Slovensku uskutečnit 20 dostihových mítinků, o které se podělí Bratislava, Topoľčianky, Šurany a Senica.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking