Jak informoval portál Galopponline bude nyní v Německu působící šampión českých žokejů Bauyrzhan Murzabayev od příštího roku působit ve stáji předního německého trenéra Andrease Wöhlera, pro kterou nyní jezdí Eduardo Pedroza a Jozef Bojko.

cherinadynamiteZe čtveřice koní z lotu trenéra Václava Luky, kteří dnes startovali v Chantilly, dosáhla na dotované umístění jen dvouletá Chérina Dynamite (Kodiac) stáje Westminster Race Horses, která pod Théo Bachelotem skončila čtvrtá v Prix des Brisees (maiden, 2 kl., 1300 m, 27.000 €, záznam).

AOB 25Mítinkem British Champions Day dnes v Ascotu vyvrcholila letošní anglická rovinová sezóna. Na programu měl čtyři Gr.1 dostihy, které přinesly nejen první Gr.1 vítězství Frankelova potomka v Evropě, ale i vyrovnání rekordu trenéra Bobby Frankela v počtu Gr.1 vítězství během jednoho roku.

dresden zanrPředposlední den letošní sezóny na závodišti v Drážďanech přilákal na start pěti zástupců českých stájí. Až do posledního dostihu se jim moc nedařilo, ale v něm podala  velmi dobrý výkon svěřenkyně trenérky Voršilkové Belinda Too, která získala pod taktovkou Andrease Helfenbeina první vítězství pro Stall Carlsberg.

nineoufour chantilly2Skvěle začalo pro české barvy dnešní odpoledne v Chantilly, kde se v úvodní Prix du Carrefour Saint-Rémy, prodejce Class G pro čtyřleté a starší koně na 1300 metrů na umělém potvrdchu představil šestiletý zástupce stáje Syndikát V3J Nine Ou Four (Medicean).

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking