TitanFighter Listed MaisonsDvouletý svěřenec Arslangireje Śavujeva Titan Fighter se dnes na závodišti v Maisons-Laffitte zúčastnil dostihu Listed a obsadil čtvrté místo. V německém Magdeburgu dnes debutovala svěřenkyně trenéra Neuberga In Flames, která doběhla předposlední.

Reprezentanta chovu a dostihové stáje Valentina Bukhtoyarova Titan Fightera (Soldier Of Fortune) nasměroval realizační tým po vítězství a dvou umístěních ve Francii k měření sil se zdejšími dvouletými koňmi v Listed Prix Zeddaan o 55.000 euro na trati 1200 metrů. Hnědák se pod vedením Fabrice Verona držel první polovinu dostihu na rovné dráze v první linii. Na posledních 300 metrech nestačil vystupňování tempa třemi soupeři a nakonec doběhl v osmihlavém poli čtvrtý, necelých 11 délek za vítězným druhým favoritem Gracious Johnem (Baltic King)  s Johnem Eganem v sedle.

TitanFighter Listed Maisons

Filip Neuberg dnes vyslal tříletou debutantku In Flames (Electric Beat) stáje Welteim-Neuberg do magdeburgského dostihu pro nezvítězivší tříleté Ach was-Rennen kat. D o 8750 euro na trati 1550 metrů. Start dostihu byl zpožděný kvůli dvěma koním, kteří prorazili boxy a utekli bez jezdců. V samotném dostihu In Flames uzavírala od startu osmihlavé pole a nakonec byla v cíli klasifikována jako předposlední, s velkou ztrátou na vítězného Andiamo (Electric Beat) vedeného Jozefem Bojkem. (mze)