STARTOVNÍ LISTINA: 08.06.2013 - Slušovice
14:00 - 1. dostih: Vzpomínková cena na Ing. Michala Pokorného, sekretáře JC ČR R - IV kat., 1100 m, 30000.00 Kč , Přihl.: 12
1 NUSAT, 4 Bauyrzhan Murzabayev 58.50 7 PRODLEVA, 5 ž. Jaromír Šafář 2 60.00
2 ARDUA, 3 žk. Michal Mach 55.00 8 ANDALOUSE(GER), 9 ž. Peter Hodáň 59.00
3 KSIEŽNA DA XIAN(POL), 7 am. Jindřich Fabris 58.00 9 PROVOKATÉR, 4 ž. Jiří Chaloupka 60.00
4 APOLENKA, 3 žk. Martin Laube 54.00 10 CAPRIA(IRE), 3 žk. Pavlína Filipová 52.00
5 RABBIT KYLLACHY(GB), 5 ž. Jan Verner 65.50 11 BORN SLIPPY(IRE), 10 ž. Jan Rája 63.50
6 EARLIEN, 7 ž. Jaroslav Línek 58.50 12 EPOLETTA(POL*), 3 Nikola Petrlík 54.00
Dohlášeni: APOLENKA, ARDUA, KSIEŽNA DA XIAN(POL), NUSAT
14:30 - 2. dostih: Cena města Slušovice R - III kat., 1100 m, 45000.00 Kč , Přihl.: 10
1 REALTA, 8 Nikola Petrlík 56.00 6 CHALLENGER, 4 žk. Pavlína Filipová 55.00
2 MYTHIC HEROINE(IRE), 5 žk. Michal Mach 57.00 7 CINCÉR, 6 ž. Jiří Chaloupka 61.50
3 CHEMIK, 3 ž. Jaromír Šafář 2 57.00 8 ACTRICE(HUN), 6 ž. Petr Foret 58.50
4 MARCUS AURELIUS(FR), 3 ž. Zuzana Vokálková 58.00 9 AKADEMIA(IRE), 3 žk. Martin Laube 54.00
5 SORENT, 5 ž. Jan Rája 61.00 10 SHARP BROOK, 5 ž. Jaroslav Línek 61.50
14:55 - 3. dostih: Cena Music Clubu SUD R - IV kat., 1600 m, 30000.00 Kč , Přihl.: 12
1 SHIRAZ, 3 ž. Zuzana Vokálková 54.00 7 ČÍRO, 3 ž. Jaroslav Línek 58.00
2 ČAJAIL, 3 ž. Jaromír Šafář 2 54.50 8 STORM OF GRACIE(USA), 6 ž. Jiří Chaloupka 61.50
3 CRESPIGNY, 7 žk. Michal Mach 56.00 9 DIVOKÁ KOČKA(POL*), 6 ž. Jan Rája 61.00
4 TAPDANCE(GER), 5 ž. Petr Foret 58.50 10 SARAPIS, 4 ž. Vendula Korečková 60.00
5 KIND GIRL, 6 žk. Martin Laube 60.50 11 GUILLERMO, 3 Nikola Petrlík 54.00
6 TORONTO HILL(GER), 8 ž. Peter Hodáň 62.50        
Škrtnuti: CECILKA
15:25 - 4. dostih: Cena lékáren PharmDr. Bohumila Hanáka R - IV kat., 2400 m, 30000.00 Kč , Přihl.: 8
1 PEACE OF GRACIE(FR), 4 žk. Radek Man 57.00 5 TYGR ROKYTENSKÝ, 4 ž. Jan Rája 59.50
2 SHANNYN, 5 Nikola Petrlík 54.00 6 ZACHARY, 4 ž. Jaroslav Línek 58.00
3 LAKI STAR, 8 žk. Martin Laube 54.00 7 ROYAL MELODY, 4 žk. Pavlína Filipová 53.00
4 FANTASTIC KORAN(IRE), 8 ž. Jiří Chaloupka 58.00 8 CHRISTOVA, 4 ž. Jakub Pavlíček 58.50
Dohlášeni: ROYAL MELODY
15:55 - 5. dostih: Cena týdeníku Jalovec R - III kat., 2200 m, 45000.00 Kč , Přihl.: 11
1 MIRAGTON, 3 ž. Jaromír Šafář 2 59.50 6 VIKTORIE, 3 žk. Martin Laube 55.00
2 LINCOLN(GER), 3 ž. Jakub Pavlíček 60.50 7 BARAKIN, 3 ž. Jiří Chaloupka 58.00
3 WOODY, 3 ž. Jaroslav Línek 60.00 8 DUNÁTA, 3 ž. Vendula Korečková 56.50
4 NAIKY, 3 žk. Pavlína Filipová 54.50 9 NIGHT SWEET(IRE), 3 Nikola Petrlík 55.50
5 NURJAZ, 3 žk. Michal Mach 56.50 10 DELIGHT MY FIRE(FR), 3 ž. Jan Rája 58.00
Škrtnuti: ARTORIUS CASTUS(GB)
16:30 - 6. dostih: Cena hejtmana Zlínského kraje R - III kat., 2900 m, 45000.00 Kč , Přihl.: 11
1 MYBINGO, 4 ž. Jan Rája 58.00 7 APASIONATA, 4 žk. Martin Laube 55.00
2 DACI, 5 ž. Vendula Korečková 58.00 8 LUKYTTA, 7 ž. Jaroslav Línek 58.00
3 SONADOR, 5 ž. Jan Verner 59.00 9 LARDEO, 5 ž. Jiří Chaloupka 61.00
4 NETTY(AUT), 6 Nikola Petrlík 55.50 10 BARIS, 4 Bauyrzhan Murzabayev 57.00
5 SONGSTER(GB), 5 ž. Zuzana Vokálková 61.50 11 SIENIT(GER*), 6 ž. Jaromír Šafář 2 60.00
6 TOXIC(GER), 4 žk. Radek Man 57.00        
Dohlášeni: BARIS, LARDEO, SONADOR
17:05 - 7. dostih: Cena stáje FIGARO R - III kat., 1800 m, 45000.00 Kč , Přihl.: 11
1 NUCALS STAR(IRE), 5 ž. Zuzana Vokálková 60.00 6 ULITTA, 4 Nikola Petrlík 54.00
2 STARFIGHTER, 8 ž. Jaroslav Línek 58.50 7 APINOA, 7 ž. Jiří Chaloupka 58.00
3 DECORUS, 4 žk. Martin Laube 58.00 8 TERASA, 5 žk. Pavlína Filipová 53.00
4 JUST FOR YOU(POL), 4 Miroslav Korenek 55.00 9 LORD(POL), 9 Bauyrzhan Murzabayev 60.50
5 LEV(USA), 6 ž. Jan Rája 61.00        
Škrtnuti: PANÁČEK, RABBIT LIBRETTIST(GB)
17:30 - 8. dostih: Cena parašutistů JUMP-TANDEM R - V kat., 1800 m, 20000.00 Kč (handicap), Přihl.: 9
1 SILBERMOND, 3 ž. Jan Rája 59.50 6 STELARITA, 12 ž. Peter Hodáň 57.00
2 CECILKA, 4 ž. Jiří Chaloupka 61.50 7 CALABRIE, 8 žk. Michal Mach 58.50
3 RICARDA, 7 ž. Zuzana Vokálková 59.50 8 LOMBARDA, 3 žk. Pavlína Filipová 57.00
4 COLOREDO BAA, 4 ž. Jaromír Šafář 2 58.00 9 VIVAT, 3 ž. Jakub Pavlíček 65.00
5 SANTINO, 3 Miroslav Korenek 58.00        
Dohlášeni: SANTINO
14:15 Dostih poníků do 125 cm 15:10 Dostih poníků nad 125 cm 16:10 Seskok parašutistů 16:40 ukázkový závod psů Rhodesian Ridgeback

 

STARTOVNÍ LISTINA: 08.06.2013 - Pardubice
13:00 - 1. dostih: PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ... PP - IV kat., 2800 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 7
1 LADY BACH(IRE), 3 ž. Dušan Andrés 65.00 5 ELIZA, 3 Ondřej Velek 61.50
2 SORGENIO, 3 ž. Josef Bartoš 2 66.00 6 MOSQUITO, 3 žk. Jan Odložil 65.00
3 SALVIA, 3 ž. Pavel Kašný 65.00 7 ARTORIUS CASTUS(GB), 3 Lukáš Matuský 64.00
4 LUCYL, 3 Adam Čmiel 62.00        
13:35 - 2. dostih: STEEPLECHASE CROSS COUNTRY (pro mladé jezdce) Stcc - IV kat., 3400 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 12
1 KIER(POL), 6 Josef Sovka 69.50 7 ADISTAR, 5 Vladimír Verner 66.00
2 FLOWER(POL), 5 Ján Mach, MVDr. 61.50 8 RABBIT SARAH(GB), 5 Adam Čmiel 62.00
3 AGDAR, 7 Jan Kratochvíl 67.50 9 SUMMERTIME, 7 Lukáš Matuský 64.50
4 TAMMY`N CLASSY, 8 Jan Derych 64.50 10 VANDUAL(SVK), 5 Ondřej Velek 61.50
5 MERRY ANGEL, 6 Tomáš Vodrážka 63.00 11 WYONA(GER), 7 Michal Kubík 68.50
6 DATIFFO(GER), 11 Barbora Málková 70.50        
Dohlášeni: MERRY ANGEL, RABBIT SARAH(GB), TAMMY`N CLASSY, VANDUAL(SVK) Škrtnuti: FAIRY WORLD(POL)
14:10 - 3. dostih: STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... Stcc - IV kat., 4000 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 17
1 IMÁGO, 10 Zdeněk Bodlák 65.50 8 BROKER(GER), 6 ž. Thomas Boyer 67.00
2 TER MILL, 7 ž. Josef Bartoš 2 64.00 9 ORIX, 6 Vladimír Verner 71.50
3 JAMAJKA, 6 Josef Sovka 62.50 10 DRÁCULA, 5 ž. Josef Váňa 3 69.00
4 BLUE JAZ, 6 Michal Kubík 64.00 11 PUMAG, 6 ž. Marcel Novák 66.00
5 ANKARA, 6 Ondřej Velek 61.00 12 NEW TIGER(GER), 11 ž. Luboš Urbánek 71.00
6 DICKINSONA, 8 ž. Marek Stromský 64.00 13 RIVER KWAI(GER), 7 ž. Jaroslav Myška 66.00
7 CATCH LIFE(ITY), 5 ž. Pavel Kašný 67.00 14 TALINA(GER), 8 Jan Derych 66.50
Škrtnuti: DAISY CLIPPER(POL), GRIZLA, LITTLE TOKYO(USA)
14:45 - 4. dostih: STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... (hdcp) Stcc - III kat., 3400 m, 80000.00 Kč (handicap), Přihl.: 15
1 MODENA, 6 ž. Dušan Andrés 66.50 5 DALMACIO(GER), 6 Michal Kubík 70.00
2 FANTAGHIRO, 5 Ondřej Velek 69.50 6 NEVERLAND, 7 ž. Josef Váňa 3 66.00
3 REGINE(GER*), 5 ž. Jaroslav Myška 69.00 7 PERFECT MATE(POL*), 7 Josef Sovka 60.00
4 JAM TAKI(POL), 5 ž. Marek Stromský 63.00 8 GLOVER, 6 ž. Josef Bartoš 2 68.00
Škrtnuti: BALERÍNA, ELIOT DU BERLAIS(FR), EL VIENTO(POL), ISALIK(GER), POWER PRIZE(GER), QUATIKI(FR), TRIPOLIS
15:20 - 5. dostih: STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... Stcc - II kat., 5200 m, 100000.00 Kč , Přihl.: 10
1 ČMAŇA, 8 ž. Josef Bartoš 2 65.00 6 KINDLY BOY, 8 ž. Marcel Novák 65.50
2 BELLA D`ETRURIA(ITY), 6 Michal Kubík 66.00 7 NIKAN, 7 František Kovačík 67.00
3 LOIRE, 5 Zdeněk Bodlák 65.00 8 BORDERLAND(IRE), 7 ž. Dušan Andrés 67.00
4 AL JAZ, 7 Josef Sovka 66.00 9 CHERWICK, 6 ž. Jaroslav Myška 70.00
5 MARINUS, 8 Ondřej Velek 65.00 10 ZARIF(IRE), 6 ž. Josef Váňa 3 68.00
15:55 - 6. dostih: STEEPLECHASE ... Stch - IV kat., 3900 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 12
1 LARAN(IRE), 5 ž. Luboš Urbánek 71.00 7 TRIPOLIS, 5 Ján Mach, MVDr. 64.50
2 TUARÉGA, 5 Jan Derych 63.00 8 NARROW(POL), 6 Adam Čmiel 65.50
3 QUATIKI(FR), 5 ž. Marek Stromský 69.00 9 ISALIK(GER), 8 Lukáš Matuský 66.50
4 LITTLE TOKYO(USA), 7 ž. Dušan Andrés 69.00 10 FLAME VARIO, 5 Ondřej Velek 65.50
5 GRIZLA, 6 ž. Josef Bartoš 2 64.00 11 ANGE GUARDIAN(GER), 5 Michal Kubík 70.50
6 MARANELLO, 5 ž. Marcel Novák 66.00        
Dohlášeni: ANGE GUARDIAN(GER), GRIZLA, MARANELLO, NARROW(POL), QUATIKI(FR), TRIPOLIS, TUARÉGA Škrtnuti: FAIRY WORLD(POL)
16:30 - 7. dostih: STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... Stcc - IV kat., 3400 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 13
1 KIMENNE, 4 ž. Dušan Andrés 62.00 7 KATRIBA, 5 Adam Čmiel 68.50
2 EAGLE WINGS, 4 Ján Mach, MVDr. 60.00 8 ROSI(GER), 5 Michal Kubík 68.50
3 MIKKILIE, 4 ž. Marcel Novák 65.00 9 AKADA(IRE), 5 ž. Josef Bartoš 2 68.00
4 CREDITKA, 5 Vladimír Verner 66.00 10 LOVEJOY, 4 ž. Thomas Boyer 62.00
5 LETNÍ LÁSKA, 5 ž. Josef Váňa 3 68.00 11 RAIN MAGNA, 5 Zdeněk Bodlák 67.50
6 NATALIE, 4 ž. Marek Stromský 62.00        
Škrtnuti: CERVARA(POL), QUIRLY(GER)
17:05 - 8. dostih: ZLATÝ POHÁR
Stch - L kat., 4400 m, 300000.00 Kč , Přihl.: 10
1 POWER PRIZE(GER), 7 Ondřej Velek 66.00 6 KHALSHANI(FR), 6 ž. Josef Bartoš 2 68.00
2 TURF FINCH(GER), 5 ž. Jaroslav Myška 68.00 7 LADY JANE, 8 Zdeněk Bodlák 66.00
3 KASIM, 8 ž. Marcel Novák 68.00 8 CHARCCARI, 10 ž. Marek Stromský 68.00
4 GARGANTUS(GER), 6 Lukáš Matuský 68.00 9 CATCH THE CASH(FR), 5 ž. Dušan Andrés 66.00
5 BLESK(USA), 7 ž. Thomas Boyer 68.00 10 TARO(POL), 6 ž. Josef Váňa 3 68.00
Dohlášeni: CHARCCARI, POWER PRIZE(GER)
17:40 - 9. dostih: STEEPLECHASE ... Stch - IV kat., 3900 m, 50000.00 Kč , Přihl.: 8
1 FLORIDAS, 4 ž. Pavel Kašný 66.00 4 STARBUCK, 4 ž. Jaroslav Myška 66.00
2 VIVIENNE OF GRACIE(GB), 4 ž. Josef Bartoš 2 64.00 5 ANTHON, 4 Michal Kubík 65.00
3 ROMANTIQUE ROUGE(FR), 4 ž. Marek Stromský 66.00 6 SIXTYSEVEN, 4 Jan Kratochvíl 65.50
Dohlášeni: ANTHON Škrtnuti: GOBE, QUIRLY(GER)

 

 







    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking