Aktuálně nejlépe hodnocený tříletek v českém tréninku, stájí Leram na konci března po vítězství v prodejce za 45.050 € angažovaný Beau Massagot (Panis), se v neděli pokusí o zisk statusu blacktype koně v Qatar Prix Kistena (L, 3, 1200 m, 55.000 €).


Hřebec, který oba dosavadní starty v péči Václava Luky proměnil ve vítězství, už loni v listed v Chantilly na 1400 metrů skončil čtvrtý a letos v březnu při svém druhém pokusu o úspěch ve stakes dostihu obsadil šestou příčku. Do sedla vítěze Slovenské Velké jarní usedne Théo Bachelot a společně je čeká 11 soupeřů. Ač Beau Massagot vládne českému průběžnému handicapu tříletých, do zítřejší zkoušky nastoupí s třetím nejnižším ratingem v poli. Nejvyššími disponují tři soupeři, kteří už dokázali zvítězit v blacktype dostihu - Forza Capitano (Captain Marvelous), Sestilio Jet (French Fifteen) a Rock My Love (Holy Roman Emperor).

Dostih startuje v 15.45 a lze jej volně sledovat po bezplatné registraci na www.france-galop.com.  (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking