Red DynamitePo více jak roce vyrazil trenér Václav Luka mladší s koňmi do Německa. Na dnešní mítink v Hoppegartenu vyslal dvě své svěřenkyně a obě si vedly velmi dobře, když bojovaly o vítězství. Ani jedné se sice vyhrát nepodařilo, do Bošovic ale putují dvě druhá místa.

 
První získala pětiletá Rabbit Havana (Havana Gold) stáje ML Racing, která s A. Starkem v sedle v Preis vom Fänger See (Agl II., 3+, 1400 m, 6.000 €, záznam) nestačila jen na nizozemského Karisoke (Lope de Vega), kterému podlehla o hlavu. 

Pro první životní porážku si do Hoppegartenu přijela dosud ve dvou startech neporažená tříletá ryzka stáje Westminster Race Horses Red Dynamite (Medicean), která pod C. Lecoueuvrem podlehla v Die Wetten, dass...?!? 2.0 Mega-Viererwette der Woche (Agl. III, 3+, 1800 m, 8.888 €, záznam) o 3/4 délky domácí Blue Dream (Adleflug) trenéra Korpase.

V hlavním dostihu dnešního mítinku listed Hoppegartener Steher-Preis (3+, 2800 m, 12.500 €, záznam) startovala mj. i do Českého derby, Oaks a St. Leger hlášená Vivienne Wells (Authorized), v Německu trenérem Nedorostkem připravovaná klisna stáje Utrin. Klisna, která byla jediným tříletkem v poli, celý dostih odvodila a v závěru se propadla na sedmé místo. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking