HoppegartenPo škrtnutí Izidora startovali během dnešního PMU mítinku v Berlíně čtyři čeští koně. Z nich dosáhl na dotované umístění pouze Arlington, jehož majitel inkasoval za 4. místo 550 euro. Dvě vítězství si ale připsal Bauyrzhan Murzabayev, který rovněž dominoval se Zarrou (Needham´s Fort) polského trenéra Swiateka.Ve Wettstar - Rennen (3+, handicap kat. IV., 2800 m, 5.500 euro, záznam dostihu) absolvovala první zahraniční start zástupkyně stáje Syndikát H.N.P. - Piruch Wave Of Gracie (Rocky of Gracie), kterou vedl Adam Florian. Dostihu se také účastnil letos dvakrát mimo dotovaná místa doběhnuvší reprezentant DS Dolní Moravice Arlington (Fly to the Stars). Bauyrzhan Murzabayev ho po celý dostih vedl na druhém místě, ale pár metrů před cílem se přes něho dostali dva soupeři a skončil čtvrtý, krk od druhého místa a o nos ho porazil třetí v cíli. Nejvíce zatížená Wave of Gracie cválala od startu vzadu pole a v cílové rovině jí patřilo šesté místo, tři a půl délky za vítězem. Vítězstvím start - cíl se ozdobil Jozef Bojko s The Tigerem (Ogatonango), na kterého ztrácel v cíli Arlington jeden a půl délky.

Preis der Märkischen Oderzeitung (4+, handicap kat. III, 1400 m, 6.000 euro, záznam dostihu) konaná na rovné dráze byla objektem zájmu trenérky Voršilkové a jejího svěřence Wobull Se Now (Bully Pulpit), kterého jezdil Adam Florian. Popáté letos startující ryzák se ale poprvé v letošní sezóně neumístil. Obsadil mezi desítkou účastníků osmé místo, cca 20 délek za vítězem.

Posledním českým zástupcem byl v Preis von Jungheinrich (3+, handicap kat. II., 2200 m, 12.500 euro, záznam dostihu) letošní dvojnásobný vítěz a pátý z Velké dubnové ceny Charles Quatrieme (Motivator) s Bauyrzhanem Murzabayevem. Svěřenec trenérky Záhorové letos skončil poprvé bez výdělku, když mu na šesté příčce v cíli scházelo pět délek na vítězného Lucianiho (Motivator). (mze)

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking