Champ de Bataille VanaVelmi zajímavý mítink se zítra koná v Miláně. Mezi pěti překážkovými dostihy jsou také dvě zkoušky Graded včetně jedničkové Premio Gran Corsa siepi di Milano o 60.000 euro. Scuderia Aichner na jejím startu bude mít dvojici koní. Již dvakrát v dostihu vítězného Champ de Bataille (Dream Well) s Josefem Bartošem a také Morning Stara (Silvano), kterého povede Jan Kratochvíl.


Svěřenci Josefa Váni mladšího budou mít v dostihu trio domácích soupeřů včetně loni třetího Mezajyho (Makfi) a také Romanova Live Your Life (Turati). Z Polska na dostih přijede svěřenkyně trenéra Rogowského Circle Centuria (Ecosse), kterou pojede Dominik Pastuszka. Klisna má zatím absolvované jen tři starty na překážkách z letošního roku v Itálii. Loni ještě běhala doma velké rovinové dostihy, například vyhrála Nagrodu Demon Cluba.

Druhým vrcholem mírinku je Graded 3 Premio Staffe d´Oro, steeplechase pro čtyřleté koně o 33.000 euro. V ní bude šesti domácím koním čelit Váňův Andoins (kapgarde), který před necelými čtyřmi týdny obsadil velmi dobré čtvrté místo v Auteuil. V jeho sedle bude jednička stáje Josefa Aichnera Josef Bartoš.

Na mítinku v Miláně by ještě mělo startovat v rámcových dostizích dalších šest českých překážkářů včetně svěřence Ludvíka Harise Au Pied Leve (Apsis), který je na italské překážkové scéně ve dvou startech neporažený a po půl roce se pod vedením Lukáše Matuského vrátí do dostihového dění. (mze)  

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking