red dynamite3Série francouzských startů bez umístění, které v posledních dnech čelila bošovická centrála trenéra Václava Luky, je minulostí. Dnes ji rázně ukončila tříletá Red Dynamite (Medicean), která s podporou Eddy Hardouina bojovala o vítězství v Prix Reinach (Classe 3, 3, 1800 mAW, 13.000 €, záznam) na dráze Lyon la Soie.


Vítězka dvou trojkových chuchelských klání, která se umístila při obou předchozích zahraničních startech, strávila podstatnou část dostihu za středem pole zvenčí. V cílové rovině ji ale Hardouin posunul blíž k bariéře, protlačil ji mezi soupeři a klisna pak svedla dlouhý souboj s domácím valachem nepříliš libého jména Semser (Siyouni), kterému nakonec o hlavu podlehla.
Druhý bošovický zástupce pětiletý Betting Tip (Twewayyouare) vedený Clementem Guitraudem skončil v závěrečné prodejce Prix de l'Ancienne Batterie (hdcp Classe 4, 4+, 2150 mAW, 13.000 €, záznam) osmý.

Bošovičtí ale nebyli jediní, kdo dnes běhal ve Francii. Do Cagnes-sur-Mer se vypravila svěřenkyně Josefa Váni mladšího Santa Klara (So You Think), která však s Josefem Bartošem v sedle skončila v Prix Roger Duchene (stch, 5+, 3800 m, 19.000 €, záznam) mnoho nepředvedla a skončila hluboko v poli poražených.
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking