CapivariTři starty - tři umístění. S takovou bilancí se z dnešního mítinku ve francouzském Cagnes-sur-Mer vrací výprava svěřenců Josefa Váni mladšího a Scuderie Aichner. S podporou Josefa Bartoše v sedle získala trojice koní navzdory velmi těžké půdě jedno třetí a dvě čtvrtá místa, za což po přepočtu vydělala přes čtvrt miliónu korun.


Nejcennějšího výsledku dosáhl letošní vítěz Zlatého poháru EŽ Praha i steeplechase v Miláně Capivari (Yeats), který ve Francii dosud bez úspěchu okusil dráhy v Auteuil a Dieppe. Dnes zaznamenal pěkné třetí místo ve velmi dobře obsazené Prix Louis Bernus (pp, 4000 m, 4+, 32.000 €, záznam), kde jej zdolala pouze dvojice domácích koní, která již získala umístění v tamních Graded překážkách.

Zahanbit se nenechal ani Lord Dragon (Dragon Dancer), který ve steeplechase pro čtyřleté Prix du Col d'Aspin (3800 m, 26.000 €, záznam) skončil na čtvrtém místě a šestiletý Sternkranz (Kamsin), který získal stejné umístění v závěrečné Prix Hyeres III (stch, 5+, 31.000 €, záznam). (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking