Troizilet21 2Po kratší pauze opět vyrazili bošovičtí do Francie, kde se dnes na all-weatheru v Chantilly představili dva koně z cenrtály Václava Luky mladšího - sedmiletý hnědák stáje Leram Troizilet a čtyřletá Red Dynamite, reprezentující barvy Westminster Race Horses.


Troizilet (Wootton Bassett), který po lednovém vítězství nastupoval do Prix de Lassy (Classe 2, 4+, 1300 mAW, 21.000 €, záznam) jako favorit, znovu pod Marií Velon předvedl v závěru pěkný finiš, kterým vybojoval druhé místo, 2 délky za druhou šancí dostihu šestiletým Buridanem (Choisir). V dostihu startoval i bývalý zástupce stáje Joly a později i vítěz EJC Million Zock (Rock of Gibraltar), který s Cristianem Demuro skončil čtvrtý.

Letos debutující Red Dynamite (Medicean) udávala podstatnou část skvěle obsazené Prix de Chauvry (Classe 2, 4+, 1900 mAW, 21.000 €, záznam) tempo, na konci oblouku o vedení přišla a v cílové rovině se postupně propadla na sedmé místo. Suverénním vítězem se stal horký favorit Intellogent (Intello), vítěz Prix Jean Prat (Gr.1) z roku 2018. (miv)


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking