BadenBaden BeMasterČtvrté vítězství z deseti startů - taková je po dnešní badenské Freundeskreis Trophy (3+, handicap kat. III, 2800 m, 10.000 euro, záznam) bilance kariéry zástupce stáje Dr. Charváta Be Mastera  (Masterstroke), který se po dvou jedničkových triumfech dokázal prosadit i při svém prvním startu na zahraničním závodišti mimo Slovenska.


Jozef Bojko vedl Be Mastera v ultravytrvaleckém dostihu po většinu trati na třetím místě a v cílové rovině svedl dlouhý souboj o vítězství s valachem Bottleofsmoke (Big Bad Bob), v jehož sedle byl Bauyrzhan Murzabayev. Padesát metrů před cílem se zdálo, že vyhraje německý zástupce, ale Be Master ještě úžasně zabojoval a nakonec se stal vítězem o krátkou hlavu. Stáj Dr. Charváta tak získala 5.500 euro určeného vítězi. Druhý český zástupce Barabash (Intense Focus) s Filipem Minaříkem v sedle cválal dlouho vzadu a v cílové rovině se dostal na šesté místo, osm délek za triumfujícim českým kolegou.

Stáj Lokotrans vyslala do Preis Partnergemeindem Hoppegarten (3+, handicap  kat. III, 1600 m, 11.000 euro, záznam) ještě bílého Facts And Figures (Galileo),kterého vedl Bauyrzhan Murzabayev. Mezi 14 účastníky na něj v cíli čekalo 10. místo, přibližně 12 délek za vítězem. (mze)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking