Ebreichsdorf BeautifulVisionDostihové neděle v Ebreichsdorfu se měli také zúčastnit dva koně v tréninku Ludvíka Harise,Trinis a Galios (oba po Bully Pulpit), ale ti byli škrtnuti a tak českou reprezentaci tvořilo pouze třio svěřenců Zdeno Koplíka. A docela se jim dařilo. Dva z koní totiž byli třetí a oba měli v cíli maximálně délkový odstup za vítězem.


V AROC Maiden Trophy powered by Direktorium - Galopp (3+, 2000 m, 2.600 €) předvedl svůj nejlepší letošní výkon tříletý valach stáje Oslavy na míru Beautiful Vision (Rajsaman), který s Radkem Koplíkem v sedle byl v cílové rovině ve hře o přední místa a nakonec na třetím místě ztrácel jen délku na Sugar Breeze vedeného Piotrem Krowickim.

Další třetí místo získala v Preis der ÖARV und des Fanclub Galopp (3+, 1200 m, 2.900 €) poctivá zástupkyně stáje MUDr. Dagmar Dostálová Manolla (Tiger Cafe). Radek Koplík s ní byl v cíli ještě trochu blíže než s Beautiul Visionem. Manolla doběhla půl délky za vítězem Di Mo (Sageburg) a nos za druhým slovenským Akbulatem (Invincible Spirit), kterého před časem  trénoval Arslangirej Šavujev. V Grosser Preis des Rennstalles Freudenau (3+, kat. III, 1800 m, 2.900 €) si odbyl debut tříletý zástupce stáje Bonanza Raging Storm (Galileo). Za asistence am. Kateřiny Kuntové skončil poslední sedmý, přibližně devět délek za vítězem. (mze)

Výsledky a videa dostihů v Ebreichsdorfu    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net