Milan OleCaballeroDalšího dostihového dne v Trevisu se zúčastnili čtyři zástupci středisek Váňových. Všichni byli v cíli do třetího místa, a povedlo se i jedno vítězství. Zasloužil se o něho v prodejní Premio Carbonera (4+, steeple, 8.500 €, záznam) více než rok nevítězný OLE CABALLERO (Sholokhov), kterého dovedl Josef Bartoš k lehkému čtyřdélkovému vítězství.


Svěřenec Josefa Váni mladšího v cílové rovině krátce zabojoval s dlouho vedoucím Western Honourem (Westerner) s Dominikem Pastuzskou v sedle a získal tak své třetí vítězství v českém tréninku. Třetí místo, ale o mnoho délek zpět, si připsali Le Molleau (Silver Frost) a Jan Kratochvíl.

V úvodní Premio Assissi Arma Di Cavalleria Sezione Cavalleggeri Di Treviso (5+, siepi, 3500 m, 9.000 €, záznam) nestačil Big Fly (Hurricane Run) s Josefem Bartošem od posledního oblouku na suverénního Rio Apache (Mujahid), kterého vedl Alessio Polioni pro trenéra Romana a který dominoval o devět délek. 

Posledním překážkovým dostihem mítinku byla Premio Treviso (4l., siepi, 3000 m, 7.700 €, záznam), která se odběhla na hodně rozbité dráze. Reprezentant Scuderia Aichner SRL Melandro (Alexandros) tu pod vedením Josefa Bartoše dosáhl druhého místa a tedy svého dosud nejlepšího výsledku v kariéře, ale na triumfujícího Ventotene (Champs Elysees) s Gabrielem Agusem v sedle ztrácel mnoho metrů. I vítěze tohoto dostihu trénuje Raffaele Romano. (mze)

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking