Amico Fritz napNová posila týmu napajedelských plemeníků AMICO FRITZ (Fasliyev) se v úvodní české sezóně může těšit na velmi zajímavou kolekci klisen, mezi kterými nechybí řada klisen jedničkové výkonnosti.


Jednou z posledních k Amico Fritzovi nahlášených jedničkových klisen je slovenská Yucca (Ivan Denisovich), devítinásobná vítězka, mezi jejímiž triumfy najdeme Cenu Pat's Music (L) i Cenu Arvy (L) a která doběhla druhá ve slovenské Jarní ceně klisen a mosteckém Oaks. V Oaks v Mostě uspěla dva roky před Yuccou Rabbit Zamindar (Zamindar) z Rabbitu Trhový Štěpánov, kterou též najdeme mezi klisnami přihlášenými k novému členu napajedelského týmu.

Vedle zajímavých klisen cizích majitelů se Amico Fritz těší i silné podpoře ze strany svého současného držitele - Hřebčína Napajedla. Ten Nureyevovu vnuku svěří mj. vítězku Ceny prezidenta republiky a Pardubického St. Legeru Greek Wedding (Arch), vítězku Ceny ČSCHPMDK (NL) a druhou z Oaks Rabbit Montjeu (Montjeu), třetí ze slovenské JCK Sweet Answer (Peintre Celebre), vítězku tří sprintů I. kategorie Waka Lauru (Windsor Knot) či trojnásobnou vítězku a jediného potomka Relaxed Gesture (Indian Ridge) hnědku Lailah. (miv)
  

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
BLUE CORAL  Grand Lodge - Pharmacist  Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
INNOVATOR  Refuse to Bend - Intuition  Šajdíkove Humence, SK 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MEANDRE  Slickly - Penne  Hřebčín Napajedla 
MIDSHIPS Mizzen Mast - Interim  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
RAMONTI  Martino Alonso - Fosca  SK Moszna, POL 
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
STORMY JAIL  Stormy Atlantic - Jalisco  Hřebčín Napajedla 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 620 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking