Sedmnáctiletá tmavá hnědka Avera (Monsun), jedna z nejzajímavějších matek v českém chovu, působící v chovu společnosti Lokotrans pana Jalového, bude letos připuštěna Mikhailem Glinkou (Galileo). V posledních dvou sezónách byl jejím partnerem Pouvoir Absolu (Sadler's Wells).


Avera se na rovinách ve Francii, Německu a Itálii 8x umístila, svého jediného vítězství dosáhla na překážkách. Vše si však vynahradila v chovu, zvláště díky svým potomkům, které pro svou stáj zakoupila společnost Lokotrans. Druhý potomek Avery hřebec Avere (Black Sam Bellamy) mj. doběhl druhý v Českém derby, jeho o dva roky mladší polobratr Al Bustan (Medecis) se postupem času stal excelentním steeplerem a loni korunoval svou kariéru vítězství v Gran Premio di Merano (Gd1).

V roce 2015 byla Avera uvedena v katalogu prosincové dražby společnosti Arqana, dražby se sice nezúčastnila, ale byla angažována společností Lokotrans, březí po Rajsamanovi (Linamix). Po něm také už v ČR přivedla na svět nyní již dvouletou bělku Avant Tout, loni se jí narodil hřebec Averis po Pouvoir Absolu, kterým byla znouvu připuštěna.

Spojení Avery s Mikhailem Glinkou je podobné spojení, které dalo výše zmíněného Avere, jehož otec Black Sam Bellamy je pravým bratrem otce Mikhaila Glinky Galilea. Spojení Galileova syna s dcerou Monsuna dalo mj. prvního Frankelova Gr.1 vítěze, japonskou klasickou vítězku Soul Stirring. (miv)

hypomating MG Avera

   

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
BLUE CORAL  Grand Lodge - Pharmacist  Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
INNOVATOR  Refuse to Bend - Intuition  Šajdíkove Humence, SK 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MEANDRE  Slickly - Penne  Hřebčín Napajedla 
MIDSHIPS Mizzen Mast - Interim  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
RAMONTI  Martino Alonso - Fosca  SK Moszna, POL 
ROSENSTURM Monsun - Roseate Wood Vítězslav Vanda
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
STORMY JAIL  Stormy Atlantic - Jalisco  Hřebčín Napajedla 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do dabatáze. Databáze aktuálně čítá přes 620 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking