KindNeslavnější plnokrevník posledních let a jedna z nejvýraznějších postav celé historie chovu plnokrevníka neporažený Frankel (Galileo) má bratra.


V sobotu přivedla na Banstead Manor Stud jeho matka, Danehillova dcera Kind (na snímku) na svět dalšího potomka. Hřebeček, který je na rozdíl od Frankela i ostatních potomků Kind ryzák, je podle manažera hřebčína Simona Mockbridge atraktivním hříbětem, jak co se týká velikosti, tak i rámce.


Kind Galileo 2013

Foto: Kind se synem po Galileo, bratrem fenomenálního Frankela. Foto Juddmonte.com

Jeho matka měla na dráze dosud 4 potomky. Vedle neporaženého Frankela jeho o rok staršího 3/4 bratra Bullet Traina (Sadler's Wells) , vítěze derby trialu z Lingfieldu, který část kariéry strávil jako vodič pro Frankela a nyní působí v chovu v USA, a loni tříletého Noble Mission (Galileo), který je pravým bratrem Frankela a též dokázal uspět v blacktype dostizích. Zatím posledním potomkem Kind na dráze je nyní tříletý Morpheus (Oasis Dream), který loni debutoval sedmým místem mezi nezvítězivšími. V tréninku u Henry Cecila je i dvouletá dosud nepojmenovaná kklisna, která je též po Oasis Dream. Letos Kind připustí opět Galileo.
Durante reklama    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net