limario2 rnZatímco v loňské premiérové sezóně připouštěl LIMARIO (Areion) za 10 tisíc korun, do nové, která začne za 3 dny, vstoupí s lehce zvýšeným poplatkem - 12.000 Kč za březí klisnu. Pro klisny s GH nad 75 kg nabízí majitelka hřebce Irena Uhlířová slevu na 9 tisíc, u zajímavých klisen či při vyšším zájmu jednoho chovatele nevylučuje individuální přístup k poplatku.

 
Německý zimní favorit, který ovládl Velkou cenu Prahy a vyhrál i velký handicap v Meydanu, se letos může těšit z přízně vítězky Ceny Labe (L) a devíti dalších překážkových dostihů Delight My Fire (Way of Light) , jejímž bude prvním partnerem. Kromě ní bude, stejně jako loni, partnerem dvojice klisen Ireny Uhlířové Literalie (Literato) a Celeste (Ryan), nově dostane i třetí klisnu v chovu Ireny Uhlířové Fantaziu Miu (Ad Valorem). (miv)

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
WIRELESS Kentucky Dynamite -  Sachet Hřebčín Napajedla 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking