reglisse51 detailVe čtvrtek 24. ledna brzo ráno se v průběhu necelé 3/4 hodiny narodili v Hřebčíně Napajedla potomci dvěma matkám elitní dostihové třídy. Ve 2.20 minut přivedla na svět dalšího potomka jedna z pouhých 10 blacktype klisen, aktivně působících v českém chovu, bělka Reglisse (Verglas), ve tři hodiny se narodilo druhé hříbě vítězce Slovenských Oaks (L) hnědce Ines (Lope de Vega).

 
Reglisse, kterou má její vlastník Jiří Charvát trvale ustájenou v napajedelském hřebčíně, se narodil hřebeček hnědák po Blue Coralovi (Grand Lodge), taktéž bývalém zástupci barev Dr. Charváta. Klisna, která jako dvouletá doběhla v Irsku druhá ve Flame of Tara Stakes (L), ale na českých drahách na irskou formu nenavázala, se úspěšně uvedla svým prvním potomkem Res Judicata (Jukebox Jury), který jako dvouletý vyhrál Karpatskou cenu (L) a loni doběhl třetí ve Slovenském derby (Gd3).

reglisse11 reglisse41 reglisse51 reglisse61


Ines, kterou Hřebčín Napajedla získal od stáje Hradec, přivedla na svět kobylku po loni předčasně uhynulém Stormy Jailovi (Stormy Atlantic), který je též otcem jejího prvního hříběte, loni narozeného hřebce Ilias. (miv)

Ines51 Ines71 Ines11 Ines61


       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking