logo betinoSázková společnost Betino vypsala předběžné kurzy na letošní Charvát České derby, které se poběží 22. června. V nich dává zatím největší šance Váňovu svěřenci černému hnědáku stáje Jasna Buonarrotimu, který je nabízen v kurzu 10:1.


Za Buonarrotim (New Approach) následuje dvojice Le Conte Noire (Soldier of Fortune) trenéra Resulova a Cheeky Chappie (High Chaparral) z péče Radka Holčáka, jejichž současné šance ohodnotil bookmaker kurzem 14:1.

Také předběžný čtvrtý favorit naší modré stuhy, Šavujevův svěřenec Aldan River (Galileo), pochází ze Sadler's Wellsovy linie. Jeho kurz na vítězství je nyní 16:1, stejný, jakým disponuje i valach Alfa Wolf (Amadeus Wolf) trenéra Luky, který je pro změnu z matky po Sadler's Wells.

Trojice koní je nabízena v kurzu 20:1 - Monsieur Bachir (Bachir) trenéra Wroblewského, Sworn Shot (Sholokhov) Františka Holčáka a slovenský Star (Sternkönig) trenérky Zuzany Kubovičové. 

V kursu 25:1 je nabízeno dokonce 5 koní - Resulovův zimní favorit Jambul (Byron), Noble Soldier (Soldier of Fortune) trenéra Šavujeva, svěřenec Tomáše Šatry Okrinek (Azamour), Lukův Nine Ou Four (Medicean) a také klisna Navika (New Approach) v péči trenéra Wroblewského, která má z klisen hlášených do derby nejnižší předběžný kurz. 

Kompletní kurzová nabídka na Charvát České derby 
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking