logo betinoÚspěšný tříletek stáje Dr. Charváta Honzik Chipera (Archipenko) pokračuje ve spanilé jízdě dlouhodobými kurzy na Charvát České derby. Po přesvědčivém vítězství v sobotním Memoriálu dr. Frankenbergera jeho kurz klesl z 8:1 na 4:1 a je opět, nyní sólově, favoritem derby.  


Již po svém úspěšném debutu se Honzik Chipera dostal na vrchol sázkové nabídky společnosti Betino pro České derby, když klesl z 30:1 na 8:1 a společně s Cheeky Chappie (High Chaparral) byl předběžným favoritem vrcholu české sezóny. Po Velké jarní ceně se před něj dostali Cheeky Chappie a Buonarroti (New Approach), jejichž kurzy klesly na 5:1, nyní je čiperný Honzík v čele sám. Klesl i kurz druhého z Mostu Tannhaeusera (Zafeen) z 50:1 na 20:1.

Naopak kurz Monsier Bachir (Bachir) znovu vzrostl z 10:1 na 20:1, stejně jako kurz Le Conte Noir (Soldier Of Fortune), který vzrostl z 20:1 na 40:1. Nově se v nabídce objevil do derby dohlášený Vajgaros (Rosensturm), nabízený v kurzu 20:1, stejně jako druhý v Derby Trialu v Hannoveru Rapido (Rock of Gibraltar), jehož kurz ale možná v době, kdy budete číst tyto řádky, zareaguje na nedělní výsledek.    

Kompletní sázková nabídka    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net