Breakmoment2Čtyři dny poté, co Tipsport vypsal první nabídku na letošní 103. České derby, došlo u řady koní k posunuům v kurzové nabídce. Zatímco v úvodní byl favoritem Jardin Michelet (Kingfisher) s kurzem 4:1 a trojice pronásledovatelů Breakmoment (Saxon Warrior), Charpentier (Cracksman) a You Just Rock (Hawkbill) byla nabízena ve shodném kurzu 6:1, nyní je čtveřice největších nadějí stále stejná, u všech se ale kurzy změnily.


Ve třech startech neporažený Jardin Michelet nadále zůstává favoritem, jeho kurz ale lehce stoupl na 4,5:1. Naopak kurz Breakmomenta postupně klesl na 5:1, a tak nyní dva největší favority od sebe nyní dělí už jen kousek. O Charpentiera a You Just Rocka naopak takový zájem nebyl a jejich kurz lehce vzrostl na 6,5:1.

Související článek: Favoritem derby je Jardin Michelet. Tipsport jej vypsal v kurzu 4:1

Z druhého sledu si solidně polepšil třetí z Velké červnové ceny Magic Merlin (Ulysses), jehož kurz klesl z 15:1 na 13:1, kurz  jeho stájového druha Maranello Rosso (Al Wukair) se vydal opačným směrem a vzrostl z 12:1 na 13:1. Méně než bookmaker v úvodní nabídce věří sázející i Stormy Awakening (Storm The Stars), který je nyní nabízen za 15:1, zatímco původně byl vypsán 12:1. (miv)

Kurz Tipsportu na vítěze 103. Českého derby z pondělí 13.00
kurzy derby23 2
  
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net