Petrlik aalan fotovotavovaDvě vítězství včetně úspěchu v hlavním dostihu včerejšího mítinku v Lysé nad Labem posunula trenéra Allan Petrlíka na čelo šampionátu rovinových trenérů i k obhajobě loňského šampiónského titulu.


V hlavním dostihu, Velké říjnové ceně GHC Genetics (II.k., 1300 m, 85.000 Kč) jeho šestiletá svěřenkyně Rabbit Kyllachy (Kyllachy) dokonce zdolala horkého favorita Nyani Tombu (Excellent Art) a klisna stáje Rabbit Trhový Štěpánov získala 9. vítězství kariéry. Více očekávaný byl triumf tříleté Rabbit Emperor (Holy Roman Empreror), která do Ceny Pragitrans (IV.k., 1700 m, 30.000 Kč) nastupovala jako desetinová favoritka v cíli nadělila soupeřům 7 délek.    

Po necelém roce se na dráhu vrátil někdejší italský vítěz Johannes Kepler (Dubai Destination), ale v Ceně Pyroprotect (III.k., 1700 m, 45.000 Kč) podlehl čtyřleté Nasii (Rhodesian Winner) stáje Gabriela-Trachtová trenéra Tomáše Hurta. 

Mezi dvouletými se v Ceně Regionální Stavební CZ (III.k., 1300 m, 46.000 Kč) ve čtvrtém startu poprvé propsadil Signum (Arch) DS Pegas, zakoupený jako roček v Deauville za 27.000 euro. V závěrečném handicapu V.kategorie získal páté letošní vítězství trenér Karel Germič Zásluhou čtyřletého valacha Herbebois (Scyris - Hareletta, Latino) z chovu J. Bečvářové.

Na programu byly v Lysé i dva překážkové dostih. V proutěnkách pro tříleté Proutěné překážky Pilecký (IV.k., 2400 m, 30.000 Kč) získala druhé vítězství ze 3 startů na proutěnkách Bazalka (King's Theatre) stáje Englicovi a Kulhánkovi trenéra Tomáše Váni, Steeplechase K4K Holding (IV.k., 3500 m, 30.000 Kč) patřilo letos podruhé v Lysé úspěšnému Gold Dancerovi (Jazz Dancer) stáje Chaloupka, Hořejší trenéra Václava Chaloupky.  

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking