V českém tréninku jsou aktuálně čtyři koně, kteří dokázali zvítězit v blacktype dostihu. Zatímco Subway Dancer (Shamardal) a Nagano Gold (Sixities Icon) se věnují pouze startům na zahraničních drahách, zbylí dva se představí tuto neděli v Chuchli. Kronzprinze (Lord of England), hájícího barvy Dr. Charváta, čeká 17. Tattersalls Mile (I.k., 1600 m), Indian Eagle (Adlerflug) stáje DAR se postaví silné konkurenci v 61. J& T Banka Zlatém poháru (I.k., 2400 m).

 
Navzdory blacktype úspěchům ani jeden nebude do dostihu odskakovat jako favorit ba podle kurzů Tipsportu se ani jeden nevejde mezi tři největší šance v dostihu. Kronprinzovi, který po koupi na Arc Sale zatím nenavázal na své Gr.3 vítězství, se postaví 13 soupeřů, mezi nimiž nechybí ani skvělý Ignacius Reilly (Worthadd), čerstvý vítěz Svatováclavské ceny Mr Right (Echo of Light), který to znovu zkouší na míli, ale též výborný Black Canyon (Manduro).

Kurzy Tipsportu na vítěze Tattersalls Mile
kurzy tatmile

Indian Eagle (Adlerflug) vyhrál na sklonku předloňské sezóny, jen krátce poté, co byl zakoupen stájí DAR, listed Premio Roma Vecchia na 2800 metrů v Římě. Od té doby ale nestartoval a při návratu na dráhu se střetne nejen s loňským vítězem slovenské trojkoruny Arcturusem (Fast Company) či slovenským Koněm roku Zorianou (Jukebox Jury), ale též s loňským vítězem Saint Leger Ramssiem (Whipper).

Kurzy Tipsportu na vítěze Zlatého poháru
kurzy ZP

Další díl Fitmin Cupu 2020 se poběží pod názvem těchto stránek jako Cena portálu Fitmin & TURF Magazín a přilákal 14 dvouletků českého chovu, Chuchle Arena Praha bude hostit též první ročník Memoriálu Tomáše Šatry. (miv)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking