ChuchleFitminDostihy v sobě snoubí minulost i současnost, romantickou nostalgii i vzrušující dramatičnost. Jsou jedním ze sportů s nejdelší historií a zároveň, v současném přetechnizovaném světě představují atraktivní sepjetí člověka s přírodou. Na centrálním českém závodišti v Praze-Velké Chuchli se konají již 111 let a my jsme rádi, že budeme opět „při tom“, neboť Fitmin je tradičním partnerem dostihového sportu.


Slavnostní zahájení proběhne v neděli 2. dubna a sportovním vrcholem otevíracího odpoledne bude jubilejní 90. ročník sprinterského Gomba handicapu, tradičního 1200m dostihu pro starší koně o 135 tis. Kč. Bohatý doprovodný program nabídne např. vystoupení Ústřední hudby Armády ČR, Pražských mažoretek, či ukázku výcviku dravců, sloužících k ochraně letiště Praha-Kbely. Pozvání na zahajovací den sezóny přijala mj. primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová.

Chuchelské závodiště CONSEQ PARK je jediným areálem svého druhu v Praze a centrálním dostihovým místem České republiky. Za více než sto let své existence se stalo oblíbeným výletním místem pro obyvatele Prahy a její návštěvníky - pro jednotlivce, dvojice i celé rodiny.

CONSEQ PARK Velká Chuchle se na celorepublikovém provozu podílí plnou jednou třetinou (dostihů i vyplacených výher) a je nepostradatelným dějištěm prakticky všech významných českých rovinových dostihů. Letos, od dubna do října, uspořádá minimálně šestnáct dostihových dní s celkovým počtem více než 120 jednotlivých dostihů.

Termíny jarní části sezóny 2017:
neděle 2. dubna 90. Gomba handicap
neděle 9. dubna 59. Velká dubnová cena
neděle 23. dubna 28. Memoriál prof. Václava Michala
neděle 7. května 69. Jarní cena klisen
neděle 14. května 96. Velká jarní cena
neděle 21. května 68. Velká květnová cena
neděle 4. června 65. Velká červnová cena / Ladies Day
pátek 9. června 14. Červnový pohár
neděle 25. června 97. České derby

Více informací najdete na adrese www.velka-chuchle.cz.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking