Podpis smlouvy s DS BICZBICZ holding patří ke klíčovým hráčům na zdejším hipodromu. Výrazně podporuje dostihový sport a jeho aktéry. A tak i letos na konci sezóny předá nejlepšímu z jezdců pohár ve zlatých barvách holdingu spojený i s finančním ohodnocením.

 
BICZ holding každoročně zaštiťuje seriál překážkových a rovinových dostihů Pohár BICZ holding a sleduje v nich počty vítězství jezdců. Trofej BICZ JOCKEY CUP 2024 si pak odnese ten, který na pardubickém závodišti získá nejvíce vítězství. V loňském roce se to po vyrovnaném souboji s Janem Kratochvílem podařilo žokeji Janu Faltejskovi, o výsledcích ale nakonec rozhodoval až počet třetích míst.

Rozhodnutí v roli hlavního partnera sezony opětovně podpořit dostihový seriál na východě Čech pro nás bylo přirozené. Ostatně, je to již tradice a těm my v holdingu BICZ fandíme,“ říká Robin Šimek, člen představenstva BICZ holdingu. „Naše spolupráce s Dostihovým spolkem a podpora dostihového sportu v Pardubicích za dobu naší spolupráce prošla velkým vývojem a my se na letošní sezonu těšíme s ještě větším nadšením!“

BICZ holding je hlavním partnerem pardubického závodiště už pět sezón a v letošním roce se společnost zavázala k prodloužení spolupráce o další tři roky. Podpora jezdectví a dalších sportů, včetně těch juniorských, je součástí dlouhodobé CSR strategie této skupiny. Její hlavní činností jsou investice do výnosových nemovitostí, včetně jejich výstavby, prodeje a pronájmu. Holding při své činnosti dbá na trvalou udržitelnost a dodržování principů ESG.

zdroj: Tisková zpráva Dostihového spolku    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net