Olehla Cestmir2Hektický prodloužený dostihový víkend je před strůjcem úspěchů nejen stáje Wrbna Racing trenérem Čestmírem Olehlou. Vyšle totiž své koně na čtyři závodiště, a to nejen u nás. Navíc chystá letošní debut překážkové hvězdy Ronina, kterého povede po uzdravení se vracející Jiří Kousek.

 

Ronino je v pohodě a Jirka Kousek snad také, už jezdí v práci," odpovídá trenér s úsměvem na otázku, jak je na tom jeho dvojice před startem druhého kvalifikačního dostihu na Velkou pardubickou, Memoriálu majora Miloše. "Ronino je ve formě, dobrý výsledek od něho tedy očekávám, ale co dělá mi starost je současné vedro, které by samozřejmě mohlo znamenat tvrdou dráhu. Ale vzhledem k tomu, že Pardubice mají závlahový systém, tak by snad neměla nastat skutečnost, že budeme muset Ronina kvůli tvrdosti dráhy škrtnout."


Trenéra Čestmíra Olehlu v tuto chvíli zaměstnává shánění dopravy, protože veze koně nejen na oba dny do Pardubic, ale i do Mostu, Bratislavy a také do Milána, kde bude startovat v dostihu Listed French Quebec vedená Pierantoniem Convertinem. Původně ještě měli startovat v Meranu Demon Magic a hrdina Zlatého poháru Khalshani, ale plány s nimi se nakonec změnily: "Khalshani by měl startovat 30. června v Karlových Varech a Demon Magic snad také." (mze)

      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking