Letošní pardubická dostihová sezóna bude jednou provždy spojena se jménem holdingu BICZ, který podpoří pořadatelský Dostihový spolek. Holding BICZ se totiž stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020, kdy se poběží jubilejní 130. Velká pardubická, informoval dnes Dostihový spolek prostřednictvím tiskové zprávy.

 
Po téměř rok trvajících jednáních podepsal holding BICZ s Dostihovým spolkem smlouvu, podle níž se stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020. Přestože musel být plánovaný start letošního seriálu kvůli koronavirové pandemii odložen, jsou pořadatelé optimističtí.

V BICZ jsme získali silného partnera, jehož podpora nám pomůže zorganizovat kompletní dostihový seriál. Velmi si v této nelehké době rozhodnutí a postoje holdingu vážím. Jsme připraveni udělat maximum pro to, aby se odběhala celá sezóna včetně veškerých mítinků, které máme naplánované až k Velké pardubické. S ohledem na disciplíny, které se v Pardubicích běhají, což je steeplechase a crosscountry, máme velkou šanci,“ potvrzuje ředitel Dostihového spolku Pardubice Jaroslav Müller.

Holding BICZ je na pardubickém závodišti sponzorským nováčkem, nikoli však na poli výnosových nemovitostí, kde úspěšně podniká již řadu let. Letos navíc holding představil emisi dluhopisů v celkové hodnotě 1,5 miliardy korun. Jmenovitá hodnota jednoho dluhopisu je přitom 50 tisíc korun, takže umožňuje i drobným střadatelům ochránit své úspory před inflací.

Partnerství s Dostihovým spolkem Pardubice je pro nás prestižní záležitostí. Vnímáme hluboký smysl podpory celého dostihového sportu, protože jde nejen o sportovní disciplínu a výjimečnou společenskou událost, ale také o cennou tradici, jež je součástí evropských kulturních hodnot,“ říká k počínající spolupráci předseda představenstva BICZ Milan Filo. Dále uvedl, že se holding navíc stane titulárním partnerem Poháru BICZ holding, který se poběží každý dostihový den, a také speciálního Poháru pro dostihové jezdce.

O BICZ holding

Holding BICZ má četné zkušenosti s vyhledáváním obchodních příležitostí na realitním trhu. Od běžných realitních fondů se odlišuje tím, že objekty aktivně rekonstruuje, revitalizuje a dostavuje nové bytové plochy. V posledních letech se zaměřuje také na developerské projekty, například nové depo pro Českou poštu, bytový komplex pro vojáky Armády České republiky aj. Při výstavbě a rekonstrukcích hledí na ochranu životního prostředí, podporuje výsadbu zeleně a svou činností se snaží zlepšit život v obcích i městech. Holding BICZ vytváří dlouhodobě udržitelné portfolio nemovitostí. Z důvodu zajištění finanční stability v něm převažují plně obsazené výnosové nemovitosti nad developerskými projekty. Aktuálně tvoří holding BICZ 41 dceřiných společností, které spojuje shodný cíl: být odpovědní k jednotlivcům i společnosti, pracovat s respektem vůči jedinečnosti stavby i místa a finančním partnerům přinášet stabilní zisky.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net