synthDostihový spolek Pardubice v souvislosti s novým možným projektem, tzv. bumper dostihy, žádá o informaci majitele a trenéry, zda by o tento projekt měli zájem. Zveřejňujeme jejich dopis.Vážení majitelé a trenéři dostihových koní,

dovolujeme si Vás oslovit kvůli plánovanému pořádání rovinových dostihů pro překážkové koně. Chceme Vás blíže seznámit s podmínkami startů Vašich koní v těchto dostizích.

Rovinové dostihy překážkových koní budou vypisovány pro koně, u kterých se rozhodnete pro jejich překážkovou kariéru. Kůň účastnící se bumperů bude moci startovat v takovém druhu dostihu nejvýše 4x, pak již musí přejít na proutěné překážky nebo steeplechase. Omezení bude také v možnosti přechodu nebo návratu do rovinového provozu, zde bude omezení zákazu startu v rovinách v aktuální sezoně a jedné sezoně následující.

Bumper tedy bude rovinový dostih pro budoucí překážkové koně na vytrvalecké distance s vyšší hmotností a bez startovacích boxů.

Prosíme Vás o informaci, zda budete mít o účast v bumperech zájem a jaký počet koní byste do těchto dostihů v letošní sezoně zapojili. Vaše zpětná vazba pro nás bude významným kritériem pro konečné rozhodnutí o pořádání bumperů na pardubickém závodišti.

Vaše reakce, prosím, zasílejte do 28. ledna 2013 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme.

S pozdravem

Hana Jeníková

ředitelka Dostihového spolku a.s.

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net