Luka branaVážení, jménem dostihového tréninkového střediska Luka racing v Bošovicích u Písku si Vás dovoluji srdečně pozvat na ,,Den otevřených dveří", který se koná 30.března 2013 od 10 hodin.

Toto tréninkové středisko patří v současné době k nejúspěšnějším zařízením svého druhu v České republice a trojnásobný trenérský šampión Ing. Václav Luka mladší, zde má se svým týmem na starosti více než šedesát dostihových koní.

V rámci dne otevřených dveří si budete moct prohlédnout ukázku tréninku dostihových koní, prohlédnout celé středisko, uvidíte jak se dostihový koně krmí, ošetřují, předvedou se vám koně, kteří jsou na prodej a je u nich i možnost založení syndikátu. V případě zájmu je možné předvedené koně ihned zakoupit a stát se majitelem dostihových koní. Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní, vedeného trojnásobným šampiónem trenérů z let 2010, 2011 a 2012 Václavem Lukou. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu, zážitků a lidských a koňských hrdinů. Přijďte se podívat na koně, které si můžete vybrat v soutěži Luka racing stars!

Do tréninkového střediska se dostanete z Písku směrem na Čížovou a za čížovským zámkem do leva a stále rovně. Od Prahy odbočte ze silnice R4 u obce Chlaponice směrem na Bošovice. Projedete Bošovicemi směrem na Čížovou a cca po 250 metrech odbočte doprava. S navigací najdete tréninkové středisko Luka racing na: 49°20'42.423"N,
14°5'17.827"E

Více informací na www.lukaracing.cz

Při dni otevřených dveří proběhne mimo jiné i press day pro novináře.

Program:

Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.

Ukázka dostihového tréninku: 10:30-11:30 hod.

Předvedení koní na prodej: 11:30-12:30 hod.

Na otázky novinářů i návštěvníků bude odpovídat trenér V.Luka: 12:30-13:00 hod.

Uzavření střediska: 15 hod.     


Díky za Váš čas, který jste věnovali této pozvánce
s pozdravem za tým Luka racing
Tomáš Janda

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking