Jockey club ČR zveřejnil zápis z posledního jednání Rady JCČR. Obsahuje řadu bodů včetně změny v samotné Radě, kde už nebude závodiště kategorie A zastupovat Ivan Janatka, ale Radek Liangovský. Návštěvníci nedělního karlovarského Oaks mítinku jistě zaregistrovali poděkování prezidenta JCČR Josefa Bečváře, který vedoucímu karlovarského pořadatelského sboru a dobré duši tamního závodiště za jeho činnost veřejně poděkoval.

 
Rada JC podle zápisu též opět řešila svůj akciový podíl v chuchelském závodišti, respektive ve společnosti Turf Praha a.s., která vykázala nemalou ztrátou, což se odráží i v hospodaření Jockey Clubu a JC je povinen na to reagovat. Jednala též o převzetí úspěšného projektu Pony ligy od zakladatelky Kamily Bartošové i zářijovém jednání Mezinárodní asociace Pony ligy, kde by se mělo jednat o sjednocení pravidel dostihů poníků v členských státech.

Řešila též stále neuhrazené pohledávky na mimoňským pořadatelem, systém rozdělení dotací MZe pro rok 2023, který se před letošní sezónou změnil, možnost získání více prostředků od MZe v následujících letech i například návrh komunikační strategie Jockey Clubu. (miv)
 
Zpráva o činnosti Jockey Clubu ČR 2021    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net