slusky 2020Další dostihovým dnem, který padl za oběh aktuálním opatřením proti šíření pandemie koronaviru, je dostihový den plánovaný na státní svátek ve středu 28. října do Slušovic. Tamní pořadatel ale mítink zatím neruší, jen přesouvá na některý z volných termínů o víkendu 14. a 15. listopadu, v němž byly zrušeny původně plánované dny v Chuchli a Brně.

 
"Naše poslední plánované dostihy hodláme uspořádat, ale potřebuje to pochopení u vedení JC ČR a všech, kteří se budou chtít dostihů zúčastnit, především u majitelů, trenérů a jezdců. Vše ale záleží na tom, jak se bude dál situace vyvíjet. Situace se však zatím pouze zhoršuje," uvedl pořadatel na svých internetových stránkách..
"Proto jsme se rozhodli požádat JC ČR o přesun termínu dostihového dne na sobotu 14. 11. nebo na neděli 15. 11. v jednom z volných termínů, pokud to epidemiologická situace a státem nařízená opatření umožní."

Slušovický mítink byl dosud posledním říjnovým mítinkem v termínové listině. Dostihové dny 17.10. v Mostě a 25.10. v Praze nebyly zatím zrušeny, ale v plánovaných termínech se neuskuteční. Včera bylo oznámeno zrušení dostihových dnů v Brně 15. listopadu a ve Velké Chuchli 14. listopadu, před dvěma dny zrušilo svůj psolední eltošní mítink plánovaný na 24. října i pardubické závodiště. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking