Předpokládané zpoždění startu letošní dostihové sezóny už je oficiální. Jak dnes informovala Chuchle Praha "dojde vzhledem k aktuálně platným omezujícím opatřením a nejistému výhledu pro další týdny dojde k posunu začátku letošní dostihové i parkurové sezóny v Chuchle Areně Praha." Podle sdělení pořadatele se neuskuteční původně plánované termíny dostihů 5. a 18. dubna a parkurů 8.-11. dubna. Pokud bude možno, první dostihový den proběhne v neděli 25. dubna 2021 a první parkurové závody na přelomu dubna a května.

 
Podle sdělení chuchelského pořadatele prověřuje Jockey Club ČR u orgánů státní správy možnosti zahájení letošní dostihové sezóny. Finančně podpoří její úvodní část, která bude redukována na nejdůležitější termíny, tzn. v Praze na klasické dostihy a jejich předzkoušky: 25. dubna – Memoriál prof. Václava Michala, 16. května – Velká jarní cena, 5. června – Velká červnová cena a 27. června – České Derby. Konkrétní propozice těchto dostihových dnů ještě musí schválit Rada Jockey Clubu ČR. Doprovodný program původně plánovaného dostihového dne 23. května (I. ročník Ladies Day Laty Brandisové) se přesouvá na rok 2022.

zdroj: Tisková zpráva Chuchle Areny Praha

Nepřehlédněte: Do Slovenských klasik přišlo 118 přihlášek, o 23 méně než loni. Většinu poslaly české stáje    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net