EJC 2019Osm měsíců před zahájením jubilejního pátého ročníku Evropského poháru žokejů (EJC) jsou přípravy na nejbohatší rovinový mítink české sezóny v plném proudu. V současné době finišují, jednají se dvěma novými zájemci o titulární partnerství. EJC zároveň podpoří všichni dosavadní sponzoři včetně společností Lokotrans, Leram a Vesiba, potvrdil za pořadatele Milan Baraník.


„Skupina Lokotrans bude pokračovat v partnerství s Evropským pohárem žokejů i v roce 2019. Má uzavřenou smlouvu a velmi si toho vážíme,“ zdůraznil Baraník. Důrazně tak vyvrátil mediální spekulace, že se Lokotrans chystá dát přednost Velké pardubické, která stále nenašla nového sponzora a dostala se tak do bezprecedentní krizové situace.

„Majitel Lokotransu Karel Jalový je velký turfman. Jeho klíčovým zájmem je stabilizovat dostihový sport, součástí toho je i jeho aktivní podpora projektu EJC,“ dodal Baraník.

Evropský pohár žokejů se poběží v sobotu 28. září na závodišti Velká Chuchle.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net