Petrlik aalan fotovotavovaNa postu trenéra v centru Darhorse v Krabčicích dochází ke změně. Po dvou letech z Krabčic odchází trenér Zdeno Koplík, jeho pozici přebírá Allan Petrlík, který do Krabčic nastoupil před několika týdny.


Zdeno Koplík se vrací do Tušovic, společně s ním i někteří majitelé, jejichž koně Koplík trénoval už před nástupem do Krabčic, změna by se měla dotknout i části personálu, nový aktuálně vybírá již trenér Allan Petrlík. Změna se naopak nijak nedotýká tréninkového úseku Arslangireje Šavujeva, který též v Krabčicích působí.

Zdeno Koplík během dvou sezón v Krabčicích získal 32 vítězství, jeho svěřenkyně Najinská získala dva tituly šampiónky a nyní tříletý Sirius Shine byl vyhlášen nejlepším dvouletým hřebcem uplynulé sezóny. Allan Petrlík do loňské sezóny trénoval necelé 4 roky koně stáje Rabbit Trhový Štěpánov a za tu dobu získal 74 vítězství. Jeho největším úspěchem bylo loňské vítězství Love Me ve Slovenském derby. Společně s Petrlíkem přicházejí do Krabčic i koně nových majitelů, někdejších i nových klientů nového trenéra Darhorsu.

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking