Hodně zajímavý přírůstek zaregistroval Katalog plnokrevníků, prodejní server věnující se dostihovým, ale i chovných koním anglického plnokrevníka. Stáj Wrbna Racing jeho prostřednictvím nabízí do pronájmu třináctiletou REGINE (Oscar), prvního potomka legendární Registany (Tauchsport), dvojnásobné hrdinky Velké pardubické a vítězky dalších 19 překážkových dostihů.

 
Ani samotná Regine si na dráze nevedla špatně. Vyhrála dvě steeplechase - v Pardubicích a ve Wroclawi, v dalších 17 překážkových dostizích se umístila a svému majiteli vydělala 242.650 Kč. Dostihovou kariéru zakončila pátým místem v Memoriálu Laty Brandisové (NL).

V chovu zatím dala tři potomky. Čtyřletá Reginetta (Egerton) se na dráze neukázala, její o rok mladší bratr Reggaeton (Egerton) je v tréninku Hany Kabelkové a byl přihlášen do Saint Leger. V loňském roce se jí narodil hřebeček Remi (Mikhail Glinka), kvůli pozdnímu datu narození pak ale Regine již nebyla připuštěna.

Klisna má skvělý překážkový původ nejen z mateřské, ale i z otcovské strany. Je dcerou druhého z francouzského derby Oscara (Sadler's Wells), který léta patřil k nejúspěšnějším otcům překážkových koní v Anglii a Irsku. 
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking