Nabídku Katalogu plnokrevníků, prodejního serveru společnosti Blacktypepedigree,s.r.o., rozšířili dva tříletí koně z tréninku Hany Kabelkové. Ač ani jeden z nich zatím neukázal na dráze výraznější třídu, oba to jsou neopotřevaní koně, kteří mohou novým majitelům sloužit řadu let.


Prvním je hnědka Enigma Desert, dcera vítěze Deutsches Derby (Gr.1) Next Deserta (Desert Style) a vítězky v Anglii klisny Egmarey (Oasis Dream), polosestry třetí ze South African Oaks (Gr.1) Patchit Up Baby (Ideal World) z vynikající rodiny. Enigma Desert dosud absolvovala pouhé tři starty, v posledním z nich se umístila.

Druhým nabízeným svěřencem Hany Kabelkové je tříletý valach Ďábel (Ray of Light), který se na stránky Katalagu vrací po dvou letech - tehdy byl úspěšně nabídnut k prodeji jako roček. I Ďábel je koněm, který si s sebou k novému majiteli nenese šrámy z mnoha absolvovaných startů, a ač tomu zatím na dráze mnoho nepředvedl, jeho otec je spolehlivým producentem koní pro rovinové i překážkové dostihy, matka se umístila v jedničkách na rovině a vyhrála dva překážkové dostihy. (miv)
         Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking