Jak jsme Vás včera informovali, nakoupil Christian Richner na druhém dni podzimní dražby společnosti Arqana, který byl věnován ročkům, celkem 19 koní, u 14 z nich je v dražebním protokolu uveden jako kupující, u dalších nesměřujících do ČR jsou již jména nových majitelů.

Jak uvádí dnešní vydání francouzského Jour de Galop, nejdražší nakoupený roček, překážkovým původem disponující Tzigane du Berlais, zakoupený za 26.000 euro, bude novou posilou stáje Dr. Charváta.

Plná čtveřice Richnerem zakoupených koní míří do Stáje U krále Matyáše UH paní Uhlířové, pro kterou Richner v pondělí vydražil loty 23, 38 a 68 (viz starší zpráva) a včera lot 471, za 2.500 euro získaného hřebce po Vespone (Llandaff) z nestartovavší Ashkadima (Ashkalani).

Do stáje MUDr. Dany Řežábové míří ze včerejší dvažby dva koně - za  4.000 euro získaný lot 261 - ve Francii narozený hřebec po Oratorio (Danehill) z Heaven's Door (Septieme Ciel), vítězky jednoho dostihu a polosestry Gr.2 umístěné garden In The Rain a stejnou sumu stojící hřebec Sagaless po  Namid (Indian Ridge) z pětinásobné vítězky Saga Flower (Sagacity). 

Lot 514, za 9.000 euro vydražený hřebec Marmiton po Martaline (Linamix) z trojnásobné vítězky Dent Sucvree (Turgeon), sestry překážkového Gr.1 vítěze Turgota, směřuje k trenéru Holčákovi.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking