Tribute2Katalog plnokrevníků posílila zajímavá nabídka, především pro stáje hledající potenciální překážkové koně. Za 90 tisíc korun je nabízen k prodeji pětiletý valach TRIBUTE (Zazou), pocházející z jedné z nejúspěšnějších překážkových rodin posledních let.

 
Tribute dosud běhal roviny, kvůli svébytnému vztahu ke startovacím boxům by však pro něj byly vhodnější překážkové dostihy, navíc ukazuje, že se s postupujícím věkem zlepšuje. Odchovanec polské Moszny je synem vynikající Trebie (Special Power), která se v našem turfu proslavila svým synem Trezorem (In Camera), vítězem pěti kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou, výborně si na překážkách vedli i další dva její potomci Turdus (Montbard), který získal třetí místa ve Velké mostecké steeplechase či Poplerově memoriálu a Taras (Montbard), který vedle čtvrtého místa v Ceně Labe získal stejné umístění i v Premio Gran Corsa Siepi di Grosseto.

Pro odhad překážkového potrenciálu Tribute stojí za pozornost, že každého ze svých úspěšných synů dala Trebia s jiným plemeníkem. Že má tato klisna skvělý potenciál pro produkci špičkových steeplerů by nemělo být překvapením, když si uvědomíme, že je polosestrou tak výjimečné osobnosti jakou byl na dráze Tiumen (Beaconsfield), trojnásobný vítěz Velké pardubické.        Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net