si su heppa 1704Nabídku Katalogu plnokrevníků rozšířil pěkně stavěný tříletý hřebec, připravovaný na svůj první start v dubnu na začátku dostihové sezóny. Je jím ryzák SI SU HEPPA, který má potenciálním zájemcům co nabídnout - jak z pohledu svého rodokmenu, tak i exteriéru a charakteru.

 
Ve Střelicích narozený a odchovaný Si Su Heppa je synem aktuálně nejúspěšnějšího tuzemského plemeníka Eagle Topa (Pivotal), který je nejen otcem Koně roku Gaspariniho, ale řady dalších jedničkových koní i velice slibného Maxmiliána, který deklasoval konkurenci v loňském Pražském zimním favoritu. Matka Symbol of Gold (Touch Gold) vyhrála 7 dostihů v Norsku a je matkou nyní čtyřletého Si Su Henki, který dosud získal jedno vítězství a 4 umístění.

"Si Su Heppa je pěkný, silný a slibný kůň. Nemá žádné zdravotní problémy. Od přírody je to sebevědomý kůň, rád pracuje a je poctivý," popisuje jej majitel Ingemar Decke, který, co se týká referencí na svého koně, odkazuje i na trenérku Janu Manovou, jež Si Su Heppu připravuje na dubnový debut.      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net